Wpis z mikrobloga

@blantek: to jest stable beta. Zainstalowałem wczoraj tę aktualizację i automatyczna jasność nie reaguje. Jak się włączy i wyłączy, to wraca na około 10% jasności i nawet jak się przybliży do żarówki, to nic się nie zmienia.
  • Odpowiedz
@blantek: za dużo forum MIUI i od indiańców mi się pieprzy nazewnictwo. Chodziło o stable nightly, tak jak w artykule. Choć pewnie można to nazwać betą wersji stabilnej. :)
  • Odpowiedz
@asd1asd: nadal mieszasz albo to ja czegos nie wiem.
nie ma czegos takiego jak stable beta czy stable nightly. stable to stable czyli wersja stabilna.
jest natomiast seria developer czyli aktualizacje cotygodniowe tzw weekly.
moze i jest nightly czyli aktualizacje codziennie - teoretycznie najmniej stabilna bo najmniej testowana.

ten wpis jest poswiecony najnowszej wersji global stable, zadne nightly czy weekly, bety ani developery.
  • Odpowiedz
@blantek: oficjalnie jest china alfa, china dev, china stable, global dev i global stable. https://www.wykop.pl/wpis/19496297/zeby-nie-tlumaczyc-wszystkim-co-i-jak-z-miui-a-zda/

Ale nieoficjalnie funkcjonuje to co wyżej. W artykule nawet jest takie sformułowanie:

Note that this is a Nightly build, Xiaomi releases Stable Nightly updates to random users to get feedback and the same update is rolled out to all users as a Stable build if feedback goes well

Stable beta / stable nightly udostępniają losowym użytkownikom
  • Odpowiedz
@asd1asd: to tylko potwierdza ze forum miui i cale ich zaplecze dev to jakis rak. jak cos mozna nazwac stable beta. to przeciez oksymoron.
to tak jakbym mowil telewizor LCD kineskopowy, albo auto elektryczne na benzyne.
  • Odpowiedz
@blantek: częściej się widzi stable nightly, ale wydaje mi się, że jest to spowodowane dużą ilością indiańców (wiadomo, że chodzi o hindusów) na forum. A potem jak się za dużo ma z tym do czynienia, to zostaje tak w głowie.
  • Odpowiedz