Wpis z mikrobloga

Gdzie w internecie mogę obejrzeć całą retransmisję ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich? Najlepiej po polsku. Ostatnio było to na TVP Player, ale teraz nie mogę znaleźć :/

#igrzyska #pjongczang2018 #tvp
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s_t_u_l_e_j: za darmo było na stronach TVP sport oraz WP Pilot (nie mówiąc o telewizji naziemnej). Nie mogłem oglądać, bo byłem w pracy. Na stronach TVP zawsze był link do obejrzenia całości nie na żywo.

W dodatku zadałem proste pytanie - czy na pewno na Eurosporcie jest restream. Po co mam płacić za coś, czego nie chcę ?
  • Odpowiedz
@Piaer:

Na stronach TVP zawsze był link do obejrzenia całości nie na żywo.

Eurosport ma pełne prawa w tym do internetu, tvp odkupiła tylko sublicencje.
Nie płacicie abonamentu to nie ma igrzysk i tyle w temacie xD
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: ok, dzięki za info. Ja nie mam oporów, żeby kupić abonament na Eurosporcie. Chciałem się tylko upewnić czy jest tam ceremonia otwarcia. BBC udostępnia anglikom re-transmisję za darmo.
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: Dzięki za linki, bo to ciekawe. Zawsze myślałem, że telewizje publiczne mają uprzywilejowaną pozycję jeśli chodzi o transmisję Igrzysk. Pamiętam, że zawsze na TVP Sport były dostępne wszelkie możliwe transmisje na żywo - oraz najważniejsze wydarzenia dostępne w VOD.

Na szczęście pakiet Eurosport jest taniutki, więc już zabieram się za oglądanie :)
  • Odpowiedz