Wpis z mikrobloga

Mam pytanie.
Mam umowę z Vectrą na telewizję i internet. Niedługo się przeprowadzam dosłownie 5km dalej, ale tam akurat Vectra nie świadczy swoich usług. Wiem, że zerwanie umowy przed czasem (umowa na 2 lata, podpisana w czerwcu 2017) wiąże się z ogromną karą. Nowi właściciele mieszkania, którzy kupują mieszkanie nie chcą internetu i kablówki.
Jakie są możliwości zerwania umowy bez płacenia kary? Czy niedotrzymanie przez nich odpowiedniej prędkości internetu może być przyczyną zerwania? Mam umowę na 150mb/s a dzisiaj mam 6mb/s - zrobiłam nawet screena. Według umowy powinnam mieć minimum 75mb/s.
#pytaniedoeksperta #prawo
krolka89 - Mam pytanie. 
Mam umowę z Vectrą na telewizję i internet. Niedługo się pr...

źródło: comment_04lzT7VWNxnTxITGilxz7ddDLHk8DClf.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@krolka89: ale tylko tam uzyskasz taką prędkość ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaką masz w umowie. Na wifi wpływa wiele rzeczy na które nie mają wpływu więc to może nie być ich wina że działa tak słabo
  • Odpowiedz
@krolka89: Oczywiście że mogą, bo tak to byś mógł sobie w ścianie ołów zamontować i powiedzieć że internet wcale ci nie działa.

Możesz mieć bardzo słabą kartę w kompie i dlatego taki słaby wynik. Jedynie rezultat jaki masz po kablu się będzie liczył, Jak zgłosisz problemem to tak pewnie przyjdzie pan z lapkiem podłączy się kablem i u niego będzie idealnie.
  • Odpowiedz
@krolka89: Kosmiczny laptop wcale nie musi mieć lepszej anteny niż karta wifi w kompie która kosztowała 100 zł :P.

Najlepiej tak zrób pożycz kabel podpiąć do lapka niebieskiego i będzie wiadomo co jest
  • Odpowiedz