Wpis z mikrobloga

@Hardporecorn: na stronie zditmu z tego co widziałem pisali bardzo niejasno - tylko że pierwsza połowa lutego i że "będą utrudnienia w ruchu", a że zamykają to dowiedziałem się przypadkiem, z fanpejdża Krzystka xD tak że potwierdzam, mogli to lepiej przekazać
  • Odpowiedz
@adgebworthy: No dwa miesiące temu to mieli zacząć jakoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu dziś taka niespodzianka, zero oznaczeń, ulica nagle zamknięta. Dobrze, że wykładowca się sporo spóźnił na egzamin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hardporecorn od dwóch tygodni trabili w każdych wiadomościach radia Szczecin. Miłościwie nam panujący informował na swoim fb. Na stronie ZDiTM była taka informacja, na stronie miasta, urzędu miejskiego i kilku dzienników. Jak Ty to zrobiłeś, że przeoczyles?
  • Odpowiedz
@Hardporecorn no kuźwa ale jakieś informacje na gs24, kurierze czy innej wybiórczej to chyba czytasz, czy też nie? I tak w ogóle to jaką drogą w takim razie chciałbyś być poinformowany?
  • Odpowiedz
@Dorciqch: co najwyżej wyborczą, gs24 i kurier to rak w czystej postaci. Mogli chociaż jakieś oznaczenia na tej drodze dać, jeżdżę tam często, wczoraj nic nie było. Już nie mówiąc o tym, że jadąc od Wszystkich Świętych przez dwa kilometry też nic nie było, tylko nagle zakaz.
  • Odpowiedz
@Hardporecorn wyborcza pisała. Stawianie na ulicy znaków z opisem od kiedy będzie zamknięta jest wg mnie bez sensu, bo i tak jadąc nie ma czasu na czytanie takich informacji. Przy okazji: na słowackiego był od poniedziałku znak, że objazd do arkonskiej. Znak był częściowo zasłonięty.
  • Odpowiedz
@Dorciqch: Hm, dziwne, ja tam mam czas, a przynajmniej da mi to sygnał, by coś poszukać na ten temat. Remont miał się zacząć jeszcze w poprzednim roku, wiedziałem, że ma nastąpić, ale nie wiedziałem dokładnie kiedy się zacznie. Standardem jest przy okazji remontów dróg namalowanie wcześniej jakichś oznaczeń (tym bardziej w mieście, gdzie akurat o dziwo jedzie się powoli, często stoi, więc JEST czas i możliwość, by przeczytać, już nie mówiąc,
  • Odpowiedz