Wpis z mikrobloga

Mirasy spod tagu #biznes mam pewną zagwozdkę, pliska pomóżcie / wyraźcie swoją opinię.
Otóż, mam dostęp do produktu, z branży reklamowej, świetnej jakości, który w Polsce kosztuje 30% tego co w innym kraju zachodnim. Niestety nie jest to produkt, którym można załadować ciężarówkę i wywieźć. Każdy z nich jest inny, tworzony od zera wg. projektu. Zależnie od obrandowania firmy. Proces zakupu wygląda nie skomplikowanie:

Bądź przedsiębiorcą w mieście X

Potrzebujesz wcześniej wspomnianego produktu

Znajdujesz firmę, która się tym zajmuje w mieście X (Ewentualnie w tym samym kraju co miasto X)

Wysyłasz zapytanie z opisem potrzebnego projektu

????

Godzisz się na warunki i składasz zamówienie


Minimalne ceny, które płaci się w Polsce za dany projekt to około 2000PLN.

Nie istnieją hurtownie czy sprzedawcy detaliczni w/w produktu, zamawia się go zawsze wprost u producenta.

I teraz pytanie główne, jak się za to zabrać? Czy bezczelnie będzie kontaktować się z producentami w danym kraju i oferować swoje usługi? Jeśli nie, to w jaki sposób najlepiej jest zainicjować kontakt?
Jestem gotowy wsiąść w samolot i lecieć prosto do nich na tzw. kawusię, języki znam, kasiora i czas na posiedzenie za granicą nawet kilku miesięcy też się znajdzie. Krajami docelowymi są kraje skandynawskie.

Wybaczcie, że opowiadane tak na około, jeśli jest coś o czym zapomniałem wspomnieć to dajcie znać (inb4 co to za produkt)

Z góry dzięki za zainteresowanie.
#kiciochpyta #reklama
  • 2
Nie istnieją hurtownie czy sprzedawcy detaliczni w/w produktu, zamawia się go zawsze wprost u producenta.


@Elegancko: zastanów się jak możesz stać się JEDYNYM lub pierwszym "sprzedawcą" tego produktu? Spróbuj "stworzyć modę" na kupowanie tego inaczej - u Ciebie.

Z tego co piszesz, to budżet masz, więc stworzenie nawet od zera np. porządnego wielojęzycznego "sklepu" internetowego z możliwością całkowitej personalizacji produktu (a w przyszłości automatyzacji) nie powinno być problemem. Zamówienia tradycyjne jako