Wpis z mikrobloga

Mirasy czy #woocommerce #wordpress utrzyma sklep z 10000 produktami? Chciałem na shoperze to postawić ale support jest do bani. Zależy mi na synchronizacji z hurtownia po xml. Możecie mi doradzić jaki silnik wybrać? #webdev wolałbym coś za co mogę zapłacić i nie muszę się martwić tak jak w WooCommerce ze padnie
  • 12
utrzyma sklep z 10000 produktami?


@onivio: Utrzyma. Ale co potem? Nie będzie się to rozrastało? Z Woocommerce korzystam jak wiem, że sklep jest mały i będzie mały. Jak już masz 10k, to warto przeanalizować inne rozwiązania.
@onivio: Hm... przy tej ilości, zainwestowałbym w PrestaShop. Nie ma co wytaczać dział pokroju Magento, a i o deva klepiącego przy Preście będzie Ci łatwiej (więc również taniej) w razie jakichś modyfikacji. Sam do PS napisałem trochę kodu i od niedawna znowu go piszę.
ALE(!) nie mam pojęcia jak z supportem. Swojego czasu pisałem dość szczegółową dokumentację do PS i kod Presty miałem w małym palcu, więc nie bardzo potrzebowałem wsparcia
@wphocus: Przecież napisałem że da radę 10k.
A jeśli chodzi o zasobożerność - Magento jest w #!$%@? bardziej zasobożerne a obsługuje o wiele większe sklepy. To nie działa liniowo.