Wpis z mikrobloga

@blink Jeszcze 2 tygodnie temu pytałes mnie skąd wiem że platforma nie będzie działać 20 lutego. Zostało 14 dni do relaunchu a dalej nie widać core 1.0. Nie podobają Ci się moje wpisy to wrzuć mnie na #czarnolisto dla mnie to bez znaczenia. Natomiast mam nadzieje ze przynajmniej jedna osoba kupiła tokeny w promocji dzięki mnie.
@LiskPoland_pl Ok. Powinieneś wiedzieć takie podstawowe rzeczy ale wytłumaczę. Lisk w teorii ma być platforma na której można stawiać aplikacje. I to ze team robi relaunch 20 lutego nie świadczy o ty że w końcu ta platforma zacznie działać.
@Rihter: Ok to jest fakt, I masz rację, tak jak to było powiedziane na spotkaniu 22 listopada, że DAppsy nie będą jeszcze dostępne. A co do Core 1.0 to, czy ja uważam, czy im się uda, czy nie uda, to nie ma dużego wpływu. Jeszcze trochę roboczogodzin mają. Dla nich to jest być albo nie być, więc chyba się postarają ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Rihter: popieram przedmówce - zreszta Teraz kupic Liska za 50 przy trendzie spadkowym nawet po udanym rebrandingu jakby wskoczyl o 50% to do 20 lutego i tak spadnie do moze nawet mniej niz 8$ - wybicie na 12
Dziś 15. Interes zycia normalnie¯\_(ツ)_/¯
@Lisek77 Witam kolege :-) 24h low na worldcoinindex to 11.8$. Proszę sprawdzić jeśli kolega nie wierzy. Proszę też sprawdzić moje wcześniejsze wpisy gdzie pisałem że lisk przed rebrandem spadnie poniżej 50zl. Wtedy gdy to pisałem kurs dolara był trochę wyższy.
@LiskPoland_pl Nie jest prawdą ze dla nich to być albo nie być, siedzą na górze pieniądza i nie muszą nic. Nie zdziwię się też jak Kordek po raz kolejny opuści projekt i zacznie coś nowego.
@Rihter: Nie ma sensu sprawdzać twoich wpisów. Ja sprawdzam cene z coinmarketcup jak pewnie większość, i nie mam zamiaru się licytować czy chwilowo być droższy czy tańszy o 50 centów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko sprowadza się do spadku btc jak pisałem, a lisk zyskał w tym stosunku podczas strat, co nie jest regułą spośród innych altów
@LiskPoland_pl Taki sam gdy opuszczał crypti. Tzn wyciągnąć kasę od inwestorów i przez jakiś czas pobawić się w CEO. Nic mnie nie wiąże z crypti. Nie mam tylko zaufania do Kordka, złapałem go już na kłamstwie wiele razy ale społeczność liska udaje że nic nie widzi. Chociaż widze że Ty zaczynasz juz coś rozumieć.