Wpis z mikrobloga

#gural wszedł na zupełnie nowy poziom streamów - niszczenie związków. Jak jeszcze miałem kiedyś do niego sympatie to po tej akcji, Gracjanie i tej lasce co zwyzywał za powiedzenie prawdy w oczy, gardzę nim chyba bardziej niż tucznikiem. Zero skruchy, psycholog je..ny. Uratował gościowi życie. Jak to leciało?? "przez takie akcje ktoś kiedyś odbierze sobie życie, także zastanówcie się wykopki co robicie..." Tfuuu hipokryto.

Gościu też odpalił lipe bo zachłysnął się "potęrznym" streamerem. Żal mi tej laski. Z jednej strony mogłaby zluzować trochę i dopiero po streamie się z nim rozprawić, ale rozumiem, że nie była na takie akcje przygotowana. Sam nie chciałbym mieć takiej dziewczyny co nie ma dystansu do siebie, ale na ośmieszanie przy 10K widzów by nie pozwolił. W ogóle bym nie pozwolił. Oby znalazła sobie chłopa, którego nie pasjonuje jakiś przychlast.


#patostreamy #danielmagical
  • 30
@bsct: Połączył się na ome z parą. Gościu mocno zafascynowany guralem, ona też go kiedyś widziała bo ten pokazywał jej shota jak gural przewraca się na fotelu i puszcza bąka. Plastuś zaczął głupie teksty spod znaku #stulejarnosc typu będziesz ją gniótł dzisiaj itp. Ona zaczyna się obrażać a jej chłopak ma bekę jak gural odstawia festiwal spie...lenia. W pewnym momencie nie wytrzymała i wyszła. Gural podsumował później to wszystko, że dobrze
@bsct: Mahon co by nie mówić o nim to by tak nie postąpił, może do pewnego momentu. Później by odpuścił i przeprosił. Tak mi się przynajmniej wydaje. A gurla jeszcze go podpuszczał, np. żeby zrobił niej laurkę i narysował tam benisa, co gościu oczywiście wykonał. Rafonix na bank by pociągnął sytuacje żeby nabić sobie widownie. Sam mówił, że wbił by przyjacielowi kose w plecy gdyby miał na tym dużo zyskać.
@yanush: Góralek to zwykła #!$%@? i prawiczek, w te jego bajeczki o dziwkach wierze tak samo jak w jego wielką mafię, którą w ostatnim momencie odwołał z podróży do Torunia, by #!$%@?ć całą urzędniczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wybił się tylko i wyłącznie dlatego, że głupi yt promuje długie streamy, bo mają wysoką aktywność. Ameby, które mogą oglądać i gówno nabite na patyk, byle na czacie była
@yanush: Racja, ale jednak nieco zmieniło się jego nastawienie do wszystkich i wszystkiego. Oglądałem go zanim się wybił, gdy miał 200-300 widzów, oczywiście nie godzinami, ale wystarczająco by ogarnąć jaki jest i to już zupełnie nie ten człowiek i to wcale nie fejm go zmienił czy hajs i suby, tylko dopiero, gdy związał się z tą dziewczyną. Przykre.
@Cerberon: A może po prostu nie znała swojego chłopaka od tej strony i uderzyło ją, że zaczął tak pajacować pod wpływem tego stulejarza? Też uważam, że przesadziła z reakcją(strasznie matką to już w ogóle przegięcie...), ale też szanuję, że nie udawała, że śmieszą ją chamskie odzywki, żeby przypadkiem te dwa kozły pony nie stwierdziły, że "nie ma dystansu do siebie".
@Cerberon Weźmy poprawkę na to, że piła alkohol, a różni ludzie różnie na niego reagują, zwłaszcza w wieku 20lat. Mnie osobiście #!$%@?ły jej teksty typu "dziewczyna ma zawsze rację", seksizmem seksizmu nie zwalczysz xD