Wpis z mikrobloga

Hejo. Czy ktoś może mi doradzić czy lepiej kupować Trezory czy Ledgera Nano S? Z tego co zaobserowałem, to Ledger jest chyba popularny przez mocno agresywną politykę marketingową (youtube itd.). Mimo wszystko stwierdziłem, że biorę Ledgera. Jeszcze ostatnia recenzja i zonk. Okazuje się, że S może mieć tylko 4 krypto na sobie... No nic myślę, wezmę dwa albo shitcoiny potrzymam na giełdzie. Wchodzę na stronę – wysyłka od MARCA xD i cena wzrosła jak za trezora.

Czy ktoś, kto korzysta z obydwu urządzeń może mi napisać jak się sprawują. Trezor obsługuje tokeny erc-20 (czyli większość shitcoinów), a Ledger wcale nie maj jakiegoś wielkiego wsparcia dla innych projektów. No i trezor jest od ręki za taką samą cenę... Co myślicie?

I jak wygląda kwestia tokenów, które np. teraz są na ERC-20, ale przyszłościowo mają migorwać na 'swoje', co wtedy z takimi coinsami na ledgerze/trezorze?

#kryptowaluty #trezor #ledger
  • 7
@Kliko: No czytałem już kilka recenzji w stylu versus, ale są one bezużyteczne. w Jednej nawet koleś nie pisał, że S ma możliwość przechowywania tylko 4 crypto, a za to rozpisał się nad tym jak zajebiście wygląda xD.

Dla mnie to jest dziwne, że S ma taką popularność. Myśę, że stoi za tym cena 69 euro (jeszcze jakiś czas temu) i ten właśnie marketing + rzekome lepsze wsparcie dla coinsów spoza
@PinkyPen:

No czytałem już kilka recenzji w stylu versus, ale są one bezużyteczne.


Miałem takie same wrażenie, gdy czytałem inne recenzje, dlatego napisałem własną, którą ci właśnie podlinkowałem. Przeczytaj ją i jeśli nadal będziesz mieć jakieś pytania, to wal.