Wpis z mikrobloga

@qlink: Przecież to źle brzmi. Zamiast dobrze zbudowanej wypowiedzi, to wypluwanie słów :(
Przerwy między zdaniami krótsze niż między wyrazami. Intonacja leży, czasem trzeba się zastanawiać gdzie kończy zdanie, a gdzie robi wtrącenie. No i średnio z artykulacją, ponownie wypluwanie słów aby szybciej. Tworzy jutubową manierę #!$%@? pseudorecenzji, a nie prawdziwą recenzję.
  • Odpowiedz
@bykubyk: Prawdziwą... recenzję? Gry która ma 21 lat? Ale gdyby kogoś rzeczywiście by to interesowało, nie brakuje recenzji tej antycznej gry w internecie. Na Zagrajniku dzielimy się radością jaką dają nam gry, a nie robimy nudne recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qlink: No a co jak nie recenzję? Czy w tytule też was poniosło?

Ale gdyby kogoś rzeczywiście by to interesowało


@qlink: Dobrze że o tym wspominasz, bo mi było głupio pisać że są lepsze.

Na Zagrajniku dzielimy się radością jaką dają nam gry, a nie robimy nudne recenzje


@qlink: Bo nudność recenzji to mój główny zarzut i podstawa oceny... Jak już chcesz się bronić to rób to sensownie a
  • Odpowiedz
@bykubyk: Nie poniosło nas w tytule, bo to jest recenzja. Tylko, że w naszym stylu, a nie "prawdziwa", która wpasowałaby się w Twoje gusta.

Czy są lepsze? Może tak. A może nie. Ty mi tego na pewno nie powiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jakie są Twoje główne zarzuty względem tego materiału, mam oczywiście gdzieś, po tym gdy napisałeś o nim w wielce wyszukany sposób "#!$%@? pseudorecenzja"
  • Odpowiedz
To jakie są Twoje główne zarzuty względem tego materiału, mam oczywiście gdzieś


@qlink: Twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz dziecinne wręcz jeżenie się na odmienną - czyli nie pochwalną - opinię nie przestaje mnie bawić.
  • Odpowiedz
@CorTuum: Mnie z kolei nie bawi to jak toleruje się zwyczajną chamówę w internecie. Typ prawi mi o tym jakie powinny być recenzje na Jutubie, nie będąc w stanie sklecić trzech krytycznych zdań bez sięgania po wulgaryzmy i ataków ad personam i ty go bronisz.

Odmienna opinia to chamstwo? Ciekawe.

Ale przede wszystkim - mało zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qlink: Chamówa w internecie, o nie : c
Po raz kolejny widzę, że rozpaczliwie uczepiasz się jednej rzeczy jako pretekstu do ignorowania reszty treści. Tak jak wcześniej, zobaczyłeś bzdydkie suowo i wygodnie możesz olać resztę zarzutów. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że autor nie nazwał tej, ekhem, recenzji #!$%@?ą, a zauważył, że same braki materiały dzieli z podobnymi sobie, robionymi na kolanie widełkami.
Oczywiście łatwiej zrobić jak zawsze - uczepić
  • Odpowiedz
@CorTuum: Kolego sympatyczny... rozgryzłeś to! Bingo! Dokładnie tak! JEDNO WULGARNE SŁOWO WYSTARCZY, żeby reszta wypowiedzi przestała mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie - szczególnie jeśli wymierzone jest we mnie bezpośrednio. Jeśli Tobie nie przeszkadza gdy ktoś tylko "troszkę" rzuca mięsem i jest tylko "troszkę" chamski, to... cóż... dobrze wiedzieć. Ja czytam dziennie dość komentarzy, by odpuszczać sobie ciężkie dyskusje z ludźmi, którzy nie są w stanie kulturalnie wyrazić co im się nie
  • Odpowiedz
@qlink:

Jeśli Tobie nie przeszkadza gdy ktoś tylko "troszkę" rzuca mięsem


Twierdzisz jakoby wulgaryzmy nie były częścią mowy i umiarkowane nie stanowiły formy ekspresji? Twierdzisz że jedno słowo nie kwalifikuje się do tego 'troszkę'?

i jest tylko "troszkę" chamski,


Robisz to co zawsze -zabawa w atrybucję, która należy do najbardziej oczywistych błędów logicznego myślenia.

I jak tu traktować poważnie Twoją "krytykę"?


Wystarczy wyhodować sobie kręgosłup tudzież odkryć niesamowite tajniki czytania ze
  • Odpowiedz
@CorTuum: ...A można po prostu nie traktować chamów poważnie i dla odmiany skupić się na ludziach, którzy mają do ciebie minimum szacunku - nawet jeśli nie podoba im się to co robisz. Wybieram bramkę numer dwa!

Twierdzisz jakoby wulgaryzmy nie były częścią mowy i umiarkowane nie stanowiły formy ekspresji? Twierdzisz że jedno słowo nie kwalifikuje się do tego 'troszkę'?


To materiał na poważną dyskusję. W największym skrócie jednak - jeśli wulgaryzm
  • Odpowiedz
@qlink: Materiał na poważną dyskusję, która skończy się oczywistym - są. Tylko to cię nie obchodzi zupełnie.

Odkąd już tak rozkosznie wspominasz nasze interakcje, to przypomnę - ty z pogardą odniosłeś się do grupy ludzi, którzy prezentowali pogląd, jaki tobie nie pasował, nazywając ich, jeśli mi pamięć służy, cebulakami. Tylko wtedy to nie było chamstwem, bo pasowało do twoich poglądów. Komentarze, które się z tym nie zgadzały, a nie miały wygodnej
  • Odpowiedz
@CorTuum: Bardzo dużo piszesz i wyciągasz przeróżne wydumane wnioski, a ja wyłożyłem Ci już wcześnie jasno - nie widzę powodu by wdawać się w dyskusję z kimś, kto mnie obraża. Może w realu to kochający ojciec, wierny przyjaciel i przodownik pracy. Może. Ale nie muszę z nim gadać. Bo wobec mnie zachował się chamsko.

Co do mojej rzekomej wypowiedzi. Przytocz ją tu w całości, to sobie nad nią podumamy.

No, to
  • Odpowiedz