Wpis z mikrobloga

@Cruggerr zależy jak uzytkujesz. Mi 100% na Redmi 4x 4200mah wystarczy na 12h muzyki z głośników zewnętrznych + YouTube+wifi+vpn+. Okazjonalnie dochodzi hearthstone i wykop. Po 11h pracy już końcówka.
@Von_Maras: Na przerwie w pracy wejdę sobie na wypok cuś poczytać i przed snem sporo się nim bawię, czyli za dużo nie użytkuje, więc chyba wytrzyma mi sporo ;) Aktualny Samsung Galaxy J5 2016 wytrzymuje mi 2 dni
@cukru ale xiaomi zawsze jest w hibernacji. Jak odpale coś i nie usunę z tła to będzie działać w tle zawsze. Po co mam obciazac baterie Gierka skoro nie gram. W ten sposób odpaliłem kiedyś stoper i jak.ogarnalem że jest w tle to zdążył naliczyć ponad 300 h
@Von_Maras: xD. Jeśli już to ze wszystkich nakładek MIUI ma największą tendencję do ubijania aplikacji. Jeśli aplikacja jest dobrze napisana to wpływ na baterię gdy jest w pamięci jest pomijalny. Po to jest ten RAM na Androidzie żeby go używać jak najwięcej, a nie ubijać co chwilę aplikacje.
@Von_Maras: Tak jak pisałem wcześniej, wpływ na baterię jest pomijalny. Diody powiadomień też nie używasz, bo drenuje baterię? Włączasz tryb samolotowy gdy nie spodziewasz się, że ktokolwiek będzie do Ciebie dzwonił? Pewnie nie, a usuwanie aplikacji z pamięci to analogiczny proces.