Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie bo się trochę pogubiłem w romach do mi6. Mam kilka pytań. Global dev jest na Oreo? Ma OTA? Ktoś go ma zainstalowanego i podzieli się ew. bugami? Mogę spokojnie przez MiFlash przejść z Xiaomi.eu na właśnie Global dev?
#mi6
#xiaomi
  • 11
@Orjon_MIUI: O Orjon z forum, takiej osoby szukałem, już wiem kogo wołać "jakby coś" :) Ok dzięki, myślę jednak(a przynajmniej mam nadzieje), że dev mimo wszystko i tak będzie miał mniej bugów niż taki xiaomi.eu. A czy na global dev można wgrywać twrp i roota? bo jeszcze kiedyś czytałem, że jak twrp i root to tylko xiaomi.eu, dalej tak jest?
@avira: niby wraz z wgraniem paczki lazyflashera powinno działać twrp i root też na globalu, na redmi 4a mi osobiście działało, ale problem polega na tym że na oreo wedle en.miui.com ta paczka powoduje bootloop więc nie za bardzo da się tego używać... możesz poszukać, może ktoś już zrobił poprawioną wersję na Oreo i będzie działać, ale mój research w google za bardzo tego nie potwierdza
@avira: Jeżeli chodzi o bugi to ja miałem tak, że po zalogowaniu się do aero2 i wpisaniu kodu musiałem restartować telefon żeby móc korzystać z internetu 3G/LTE. Więcej nie zauważyłem, bo instalowałem tylko aby odblokować bootloader.
@bialerekawiczki: on jest na android 7.1 no nie? kurde, dla mnie xiaomi.eu odpada z powodu psucia baterii i aparatu, global stable też bo ma mało aktualizacji i chyba nie zapowiada się narazie na A8.0 i zostaje chyba dev najlepszy. Miałeś xiaomi.eu chociaż chwile?