Wpis z mikrobloga

Cześć Wszystkim. Mam kłopot, nie zmieściłem się skuterem na zakręcie, przeszorowałem pobocze, co najgorsze w wyniku tego szorowania mój kluczy od skutera wygiął się w sposób nienaturalny, tz nie mogłem nim odpalić skutera. "wyprostowałem" go i z pewnymi trudnościami uruchamiam skuter, otwieram bak czy siedzonko. Zaniosłem kluczyk do wyrobienia nowego, wszystko ładnie pięknie ale ani w stacyjce nie mogę skutera odpalić czy otworzyć kufra ani otworzyć baku. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim, zaznaczę że jest to daelim s125. Z góry dziękuję za pomoc
#mechanika #majsterkowanie
  • 14
@katona: Byłem, wyrobili nowy i nic. Boję się że może w wyniku szlifowania pobocza zamek się uszkodził ale kurczę dlaczego niby nie mogę otworzyć baku paliwa który w tym wszystkim nie ucierpiał?
@kuba560x stary pogięty kluczyk działa, nowy dorobiony nie, a Ty się zastanawiasz co jest nie tak? Z tym starym uważaj, żeby Ci się nie złamał w stacyjce.
Idź do innego punktu dorobić. Nie wiem. Ile wydałeś na ten kluczyk?
@Crea nie dorabiałem nigdy, ale kodują chyba immobiliser i centralny zamek. Ale płaci się wtedy w stowkach. Gość od kluczy dobrze wie co ma w rękach. Tak myślę.

@kuba560x popatrz w internecie za najlepszymi punktami z kluczami w Twoim mieście i tam spróbuj.