Wpis z mikrobloga

@Shodan56: Nie mogłeś do garażu wsadzać? Czy one miały pojemność 2-3 pojazdy? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak btw, czy oni zawsze tak szybko zabijali? Non stop ginę w misjach ze strzelaniem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lmaocetong: garaż ma maks. pojemność 2 pojazdów, mogłeś jednym prostym trickiem zmieścić więcej, tak z 4-5, potem bugi się robiły jakieś. Czy szybko zabijają? Czy ja wiem xD naucz się strzelać i chować xD
  • Odpowiedz
@lmaocetong: najlepiej jakbyś ogarnął zrobienie tego zdjecia jakoś bezpośrednio obok swojego smigłowca, zeby szybko do niego wsiasc i #!$%@?ć, tylko, że na tym dachu ciezko wylądować. nie wiem, kup sobie miniguna albo m4 i #!$%@? w nich xd
  • Odpowiedz
zrobiłem Demolition Man za pierwszym razem


@lmaocetong: zrobiłeś za pierwszym razem misję, z którą 99% społeczeństwa ma problem, a tej nie możesz przejść? :) a i jak bedziesz wracał śmigłowcem do studia filmowego to też uważaj bo tam #!$%@?ą zdrowo w twój smigłowiec jak za nisko zejdziesz
  • Odpowiedz
@quadrx: No ja mam straszne problemy ze strzelaniem, kiedyś nie miałem. Miałem 99% zrobione(bez kodów oczywiście), tylko karetki mi się nie udało. A teraz? Karetka bez problemów zrobiona. A strzelanie ehhh. Starość.
  • Odpowiedz
@quadrx: Miałem podobne odczucia, kiedyś się trudziłem z zabijaniem z najlepszych broni, a teraz to jakoś nawet się nie chowam, tylko na stojąco na środku drogi. Podobnie też w San Andreas. Zginąłem w niej tylko kilka razy i za każdym razem był to upadek z wysokości, albo coś w ten deseń. Ale może to dlatego, że kiedyś byliśmy młodsi, nie patrzyliśmy na gry tak jak teraz. Teraz ja wiem na
  • Odpowiedz