Wpis z mikrobloga

Hej ekipa, jestem tu nowy ale postanowiłem za namową i dużym szczęściem ponownie zacząć grać w czołgi. Mianowicie mam już obrane czołgi jakie chce robić jeśli chodzi o heavy i TD ale mam problem jeśli chodzi o medium, czy jesteście w stanie polecić coś od siebie?
Żeby nie było nudno to skupiłem swoją uwagę na STB-1 bo jak na medium tank to bardzo mi się podoba a ponoć wygląda lepiej niż jeździ, czy jesteście w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat albo odciągnąć mnie od robienia tego czołgu i jeśli tak to jaki lepiej wybrać? (Niezbyt chce ruszać nic co Francuskie i Ruskie, Czechosłowacja też mnie niezbyt pociąga).

Obecnie największy tier jaki mam to T29 bo chce dobić do T110E3 i tu też wiem że jest przereklamowany ale sami widzicie że kieruje się raczej wyglądem. Mam też T26E5 z paczek świątecznych i STRV S1 za złoto do farmienia kredytów.

Głównie interesuje mnie Wasza opinia na temat STB-1 :)

Pomożecie?

#wot #pytanie
Sonay - Hej ekipa, jestem tu nowy ale postanowiłem za namową i dużym szczęściem ponow...
  • 9
@RandyBobandy też o nim myślałem, tym bardziej że mam m4 prawie, tylko po nim nie wiem w którego dalej iść. A jeśli chodzi o ciężkie czołgi to co mógłbyś polecić?
@blyskotliwy japonca ciężkiego nie chce, wyglada jak klocek. Jeśli chodzi o Chiny to nigdy sie nad nimi nie zastanawiałem, w sumie wiem że wyglądaja podobnie do tego STB-1. Ja naprawdę mam dziwne gusta, chce by czołg był ładny, w miare zwinny oraz by było czuć moc w strzale i w słuchawkach :P
@Sonay: to co mogę Ci polecić zależy od tego czy masz zamiar grać klanowo. jeśli tak to must have to radzieckie ob140, ob430, t62a. oczywiście BC jest brany. do tego często się bierze stb/pattona pod spota. Jeśli chcesz grać randomy to w sumie z tych medów wszystko się nadaje :)

jeśli chodzi o ciężary to oba chińskie są grane, super conqeror, type5 heavy, ewentualnie jakiś maus.

z td przydają się srtv
@RandyBobandy: W sumie to mam do kupienia Churchill VII więc nie mógłbym iść w stronę S.Conqueror :)
@RandyBobandy: Mam krótką drogę do M4 i potem iść w strone Pattona ale jakoś mnie niezbyt przekonuje niestety.. będę o nim myślał oczywiście ale to nie będzie moim priorytetem.
@wuju84: Raczej randomy, bo na CW nie mam co liczyć, za słaby jestem w te klocki. Co do Ruskich medów to wszystkie wyglądają
@Sonay is7 po ostanim buffie jest grywalny. Bardziej uniwersalne jednak są oba chińskie ciężary. Jeśli chodzi o grę na wieżę to do sconq nic nie ma startu. Nie chodzi tylko o Cw. Rób takie czołgi które dają perspektywy w innych rozgrywkach klanowych jak twierdze. Gra w nich w miarę rozwiniętym klanie pozwala fajnie zarabiać. Ruskie medy to ruskie medy moim zdaniem must have w garażu. Nie wszystkie wiadomo na początku ale przynajmniej