Wpis z mikrobloga

Jestem fetyszystą stóp. Ci którym to nie pasuje niech nie czytają dalej i tyle. Lubię patrzeć na młode, zadbane stópki, czerwone pazurki, czasem w pończochach i szpilkach (w łóżku z dziewczyną), a czasem latem na ulicy, gdzie każda młoda kobitka chodzi w japonkach czy sandałkach.

Do czego zmierzam. Skończyłem studia, zarabiam na siebie przez tzw. zarobek pasywny, czyli coś co wcześniej zrobiłem dziś przynosi mi pieniądze. Nudzę się. Myślę o pójściu na kurs pediciure. Co o tym myślicie? Czy mężczyzna na takim stanowisku będzie czymś wyjątkowym albo nieakceptowalnym?

#fetysz #stopyboners #stopy #kosmetyki #footfetish #pytanie #kursy
  • 20
  • Odpowiedz
@grzegorz-ceha:
Powiedź mi skąd się wział twój fetysz? Z tego co wiem jest on dość typowy ale mój mózg nie potrafi tego racjonalnie wyjaśnić. Jakie wydarzenia w twoim dzieciństwie wpłyneły na to że kręcą cie stopy?
  • Odpowiedz
@Polkop: Przecież to raczej nie zawsze musi mieć coś wspólnego z jakimiś wydarzeniami w dzieciństwie więc nie ma co powtarzać głupot z seriali typu CSI xD Nie uwierzę przecież że jak ktoś teraz lubi sranie na klatę to przyczyną tego jest to że ktoś mu tak zrobił jak miał 5 lat XD
  • Odpowiedz
@Polkop: Nie ma przyczyny. Nikt mnie nie gwałcił stopą jak byłem mały ;) Oczywiście gardzę syrami z brudnymi, niepomalowanymi paznokciami. Tak jak Ty gardzisz cyckami starych bab albo z sutami jak wentyle od stara. Czy to zdjęciu nie wygląda uroczo? Nie pomasowałbyś takich stópek swojej kobiecie? Nie jestem zwyrolem który wącha spocone po całym dniu stopy. Ale umyte, ładnie pomalowane, np. w pończochach kabaretkach, to już inna bajka. Sprawiasz przyjemność swojej
grzegorz-ceha - @Polkop: Nie ma przyczyny. Nikt mnie nie gwałcił stopą jak byłem mały...

źródło: comment_VsSM5RoRmttiJG4tj8sffsnnKQ171ccB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz