Wpis z mikrobloga

W przednim panelu obudowy mam wejście na usb, mikrofon i słuchawki. Od początku, gdy dostałem obudowę był problem z wejściem słuchawkowym. Żeby dźwięk był dobry trzeba było włożyć jacka tak do 3/4 i odpowiednio pokręcić. Teraz to już nawet to nie działa - cały czas dźwięk jest stłumiony - słuchać się nie da.

Obudowa na gwarancji, ale czy jest możliwość, bym dostał tylko tą wadliwą część, zamiast wysyłać całej obudowy? (SilentiumPC)

#komputery #pcmasterrace
e.....y - W przednim panelu obudowy mam wejście na usb, mikrofon i słuchawki. Od pocz...

źródło: comment_mB0GZ6T3l2VtDLdgBj2n5zIWgo8DrOMe.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@Jurigag I #!$%@? jak w Zalmanie to samo. Panel się #!$%@?ł po 2 miesiącach i raptem kilkukrotnym użyciu przycisku do przełączania obrotów wentyli. Przycisk nie zaskakuje, a usb przy ruszaniu kablem się rozlacza. Dobrze, że tego nie używam.
  • Odpowiedz
@endomorficzny: Przykro nam, że przytrafił Ci się wadliwy element naszej obudowy. Z tego co widzimy, udało się skontaktować naszym serwisem i wymiana jest już realizowana.

@SmutnyPepe: dzięki :)

@Jurigag: na jakiej podstawie twierdzisz, że "zawsze mamy te części gówniane"? To elektronika, która może się zepsuć - niestety. A produkcja odbywa się w kraju, w którym praktycznie wszyscy produkują tego typu elementy.
  • Odpowiedz
regnum l50 na jacki I przycisk od resetu xD I od włączania się zacina


@Jurigag: Skontaktuj się proszę w sprawie Twojej obudowy z naszym serwisem. Koledzy powiedzieli, że powinny być jeszcze części serwisowe do tej dosyć już starej obudowy.
  • Odpowiedz