Wpis z mikrobloga

@Balwanek_i_platki_sniegu: Tucznik dostał numer telefonu i sam zadzwonił, myślisz że przedstawił im swoją historię? Czy powiedział cos w stylu : Jestem potężnym youtuberem, pomogłem rodzinie, trenujcie mnie do walki z panem R. Kto chcę zobaczyć tą walkę? Wyzywają się na internecie że się pozabijają a jak przyszło co do czego to #!$%@? pół roku treningów, kategorie wagowe co to ma być? Teraz każdy kto ma jakąś spine będzie wchodził ze sobą
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: przecież ta walka się nie odbędzie, a te streamy z treningów mają za zadanie jedynie zrobić marketing dla gali. Żaden #!$%@? lekarz w Polsce nie weźmie odpowiedzialności za dopuszczenie lordozy do walki, bo potencjalne skutki dla niego mogłyby być tragiczne, więc skończmy się łudzić.
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal: Dokładnie, pewnie jest to nastawione na reklamę firm kateringowych i kilku klubów walki. A przed deadlinem organizator wyłoży lachę i rozwiąże umowę. Kto normalny by ogarniał na walkę dwóch pajacy, którzy całe życie spędzili na rajdowym foteliku przed jakąś gierką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@polaczyna: W sumie to Arrachion nie potrzebuje aż tak bardzo fejmu, bo go ma, biorąc pod uwagę że trenuje tam Khalidov i Polska czołówka, a swego czasu Jędrzejczyk. Ja tam obstawiam że prędzej któryś z nich się wysypie z powodu "kontuzji", wbrew organizatorowi i cały misterny plan w #!$%@?.

@SzitpostForReal: Myślisz że jeśli chodzi MMA w Polsce są jakieś kontrole?, badania u lekarzy to z reguły formalność i oni z
  • Odpowiedz
@BrygadzistaKazu: Ale fejm nabija koleś od kateringów a nie klub mma i to on pewnie wykłada całą kasę.

Opinia lekarska nie jest formalnością, kiedy gołym okiem widzisz, że koleś nie może walczyć. Żaden lekarz nie podpiszę się pod czymś takim z powodu odpowiedzialności karnej i finansowej. Żeby doszło do walki Rafonix musiałby pójść najpierw na rehabilitację i dopiero potem mógłby zacząć myśleć o treningach, bo przy jego lordozie istnieje ryzyko związane
  • Odpowiedz