Wpis z mikrobloga

550tyś zł na zrzutka oraz 138tyś euro na gofoundme dla rodziny Mackiewicza.

Obserwuję to co się dzieje cały czas. Miałem się nie wypowiadać bo mam mieszane uczucia. Z jednej strony szanuję Mackiewicza bo miał pasję, fakt że ekstremalną ale to i tak w oczach wielu czyniło go osobą wartościową. Z drugiej strony jako obserwator mam do tego człowieka ogromny BÓL DUPY że był ojcem. Był ojcem i mężem który zostawił swoją rodzinę żeby wejść na #!$%@?ą górę.

#nangaparbat #tomaszmackiewicz
patryczaki - 550tyś zł na zrzutka oraz 138tyś euro na gofoundme dla rodziny Mackiewic...

źródło: comment_3dkefncjulFBr3TmkFGjhGsQMj4cZhiC.jpg

Pobierz
  • 23
@defoxe: Nie wiem co w tym dziwnego. Nie siedział jak janusz po robocie w domu ale tak jak pisałem. Trochę chyba się zapędził.
@t_Bx: Na jego rodzinę.
@demoos: Wiem. Ale ja tego nie pisałem.
@rekoj: Zdaję sobie z tego sprawę. Ale jak się czyta te wszystkie relacje, artykuły. To można dojść do wniosku że po drodze popełnili ciąg mniejszych lub większych błędów, które mogły się przyczynić do zaistniałej
Nie wiem co w tym dziwnego. Nie siedział jak janusz po robocie w domu ale tak jak pisałem. Trochę chyba się zapędził.


@patryczaki: Ja przepraszam za "ciężkie porównanie" ale Adolf też miał "pasję" co nie znaczy, że trzeba go szanować. Oczywiście nie porównuje tu człowieka do Adolfa (ten ma na sumieniu więcej istnień) ale chciałbym pokazać fakt, że to, że ktoś "ma pasję" nie oznacza, że trzeba go szanować.
Podczas gdy
@demoos nikt nikogo nie zmusza nigdy do wplat na zbiorki. Probuje zrosumiec dlaczego ktokolwiek dobrowolnie chcialby im dac jakies pieniadze. Czyms sobie zasluzyli?

Inba nie zagladaj innym w portfele durr
Ciekawe czy miał dobre stosunki z żoną czy nagle teraz ona się okazuje bardzo kochającą i tęskniącą $_$
Dzieci raz mówią, że miał 4 raz, że 3 też dziwne.
@patryczaki: Chwileczkę, ale czy on z tą żoną nie był przypadkiem po rozwodzie, czy w separacji? Bo z jakiej paczki płacić miał alimenty? To chyba trochę inna sytuacja, niż gdyby z mini mieszkał.