Wpis z mikrobloga

@Khaine: teraz jakaś #!$%@? mi odpisała, że została zaktualizowana i terminy przesunięte na luty i Q1, więc wychodzi na to, że w tym miesiącu poza tą giełdą na której jest tyle ludzi co u mnie we wsi nic konkretnego nie zrobili
As to blockchain and marketplace. We removed it from the roadmap as we can't promise the exact date. It doesn't mean that we don't work on it. We just don't promise you the date.

It is a very serious implementation. We don't want to release it quicker for the cost of quality. We better launch it later that we planned, but with the hight quality


#!$%@? O SZOPENIE
@Apiczknes no to delikatnie mówiąc słabo. Cały rynek tych 'cudownych' altcoinów to ściema ukierunkowana na zrobienie szybkiego hajsu, a nie na zrobienie działającego produktu. Tu się sprzedaje marzenia, a nie technologie. Mimo wszytko te marzenia sprzedają się dobrze.
W takiej sytuacji TRZEBA dywersyfikować.
  • 0
@drakkar tylko problem w tym, że ten alt ma działający produkt dlatego w niego wyjechałem i to serio jest fajny projekt tylko chyba team nie umie podołać idei. Dopóki jakaś aktywność z ich strony jest to wierzę (,)
@Apiczknes czytam sobie co jest na stronie i powiem tak: mój detektor shitcoinowej ściemy daje 8/10 szitGwiazdek. Ten produkt nie potrzebuje technologii blockchain. Cały blockchain w tym projekcie bardziej przeszkadza niż pomaga. Nie licz na ukończenie projektu.
Nie trzymaj tego na żadnego longa sronga tylko czekaj na pompę, bierz zysk jaki by nie był i spieprzaj z tego sprzedając 90% coinów.
@Apiczknes: Pultasz się boś utopił. Spróbuj pograć na wahaniach kursu, tyle materiałów do analizy technicznej pod tym tagiem się już przewinęło. Chyba że się nie czujesz, to wtedy nie dotykaj bo będzie tylko gorzej. A, no i utopiłeś bo nie zrobiłeś riserczu.