Wpis z mikrobloga

A u mnie postanowili oddac cala kwote na PP. Pewnie jakbym dostal jednak paczke , aby im zwrocic. W kazdym razie pieniadze maja oddac w ciagu dwoch tygodni i prosza abym usunal albo zm8enil opinie o nich na trust pilot . Odpisalem ze zmienie , jai zakonczymy transakcje, czyli kasa na koncie
Zaczeli od 200 , pozniej 250 , a na koniec 400 , wiec lepsze to niz pierwsze propozycje. Zarabiam w walutach , wiec nawet na to nie patrze .
Tylko szkoda czasu jak mowisz , bo bym sobie polatal . W miedzyczasie kupilem 2 auta rc. I teraz sie zastsnawiam , czy chce drona... A tak wogole zamowilem takze batetie do tego drona. Ona akurat doszla...ech i mam dylemat . Czy opchnac
@kolopeter: Nie bylo odpowiedniej pogody zeby polatac co prawda niektorzy latali przy -5 i ostrym wietrze ale ja bym nie ryzykowal.Tez mi jeden dron uciekl kiedys wiatr go porwal potem kupilem drugiego ale zachcialo mi sie zmienic baterie na wieksza i rozwalilem FC kupilem nowy ale chyba od zwarcia oprocz plytki po dupie dostaly regulatory na silnikach bo fika koziolki moze jak dorwe gdzies silniki to poskladam go dla syna niech