Wpis z mikrobloga

A takie coś się tworzy u mój różowy w swej piwnicy dla Mirka z Krakowa, dla jego różowego, znaczy się :)

Mirki, Mirabelki startujący z własnymi firmami/inicjatywmi - polecam mirko!
Wrzucałem tu twórczość mej dziewczyny i Mirek dla lubej wymyślił takie o cudo-w sam raz na urodziny:)
#wykopefekt
Wisiory, kolczyki, pierścionki...obrączki(możecie nawet sami zrobić swoje z jej pomocą!). Pomysły własne i Wasze!
Zapraszam:)

Niedawno odpaliła własną firmę złotniczą, więc #chwalesie i chciałbym nieco wesprzeć jej starania o nazbieranie na ZUS i na doskonalenie.

Może uda się jakieś wykopzniżki zrobić;)
https://www.facebook.com/AgnieszkaJachyrajewellery/
www.agnieszkajachyra.com.pl

#chwalerozowego #rekodzielo #ladne #bizuteria #srebo #zloto ( ͡° ͜ʖ ͡°) #jubilerstwo
i autorskie #rozowazlotnikiem ;)
#krakow
Pobierz
źródło: comment_svwLpwIUpCCj7zpxPB7q4Mbfbs9QPURM.jpg
  • 3
@kieru: dużo narzędzi potrzeba żeby sobie domowo zrobić coś w tym stylu?
Marzą mi się dwa czy trzy ze srebra, dosyć specyficzne (zwłaszcza, że jeden bardzo hermetyczny).

Ogólnie lubię rzeczy we własnym zakresie dłubać, ale jeszcze nigdy nic zwiazanego z jubilerstwem.
chyba nie

@caos: hmm ale co nie?

@matthosu : dużo narzędzi potrzeba żeby sobie domowo zrobić coś w tym stylu?>Marzą mi się dwa czy trzy ze srebra, dosyć specyficzne (zwłaszcza, że jeden bardzo >hermetyczny).

O.ólnie lubię rzeczy we własnym zakresie dłubać, ale jeszcze nigdy nic zwiazanego z >jubilerstwem.


hmm trudne pytanie, generalnie ciężko mi powiedzieć na jakim poziomie co jest potrzebne. Teraz to ma już sprzętu na spoko auto... Mogę o