Wpis z mikrobloga

@Dark: w polsce nie zrobisz, nie ma u nas takich syropów, w stanach oprocz kodeiny jest jeszcze jakiś dodatkowy składnik wzmacniający bombę. Ale możesz przeprowadzić ekstrakcję kodeiny z thiocodinu (zeby nie zatruc się pozostalymi skladnikami),zmieszać z wódą i spritem i mieć taki udawany :)
  • Odpowiedz
@Dark: ekstrakcja fosforaniu kodeiny z Antidolu ( z thiocodinem to inaczej wygląda, potrzebujesz chloroform) i jakiś soczek, bo smak jest okropny ( ͡° ͜ʖ ͡°) łączenia z alkoholem, jak wyżej, odradzam.
  • Odpowiedz
@Basiura89: nie żartuj sobie, zawsze do kodeiny czy dużo silniejszych opiatów jak oxycodon piłem piwko dwa, a czasem cztery. Zdarzało się wypić kilka kielichów wódki i nigdy nie miałem problemów z oddychaniem. Dodając do tego benzodiazepiny to już wogóle zabójcze połączenie, a nadal ja i moi znajomi żyją. Podstawa to wiedzieć ile opiatów i ile alkoholu możesz w siebie władować, bez ryzyka problemów z oddychaniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Basiura89: xDDDDDD #!$%@?, najpierw piszesz o ekstrakcji z thiocodinu a potem o tym, że nie wolno łączyć z alkoholem. Skąd czerpiesz wiedzę? Z wyborczej?
  • Odpowiedz
@Twinkle jeden umrze, drugi nie. Każdy organizm jest inny, ale fakt faktem opiaty to syf i najlepiej unikać jak ognia. Na dzień dzisiejszy w USA opiatowcy i śmierć spowodowana lekami opioidowymi to istna plaga i obecnie stanowi to największy problem jeśli chodzi o cały rynek substancji psychoaktywnych
  • Odpowiedz