Wpis z mikrobloga

faktycznie coś może testujecie?


@pieczarrra: Pojawił się problem z ilością wysyłanych maili - część osób otrzymuje bardzo dużo powiadomień o tym, że zalogowano się na ich konto. Ale z tego co widzę, ta sytuacja nie dotyczy Ciebie. Jesteś przekonana, że to IP nie należy do Ciebie? Może miałaś jakieś logowania z telefonu?
@a__s: To powyższe na pewno nie, gdyż siedzę cały czas w Krakowie, a na pewno nie w Wa-wie ;) Jeszcze w domu porównam IP z Zielonek z moim, bo Zielonki są stosunkowo niedaleko od Grodu Kraka.
To powyższe na pewno nie, gdyż siedzę cały czas w Krakowie, a na pewno nie w Wa-wie


@pieczarrra: Jeśli korzystasz z telefonu, to możliwe, że IP będzie z Warszawy :-)
Pomijając fakt, że nie posługuję się Chromem na telefonie, to czysto z ciekawości - jak? :D


@pieczarrra: Pula IP w LTE bywa zdradziecka. A nie robiłaś sobie hot spota z telefonu i nie podpinałaś komputera pod to?
@pieczarrra: Przed chwilą też zauważyłem maila z informacją o próbie zalogowania na moje konto o godzinie 12 z Warszawy. Ostatnie 2 miesiące siedzę w Lublinie. Dla pewności zmieniłem hasło na dłuższe i jeszcze bardziej skomplikowane. Przez 6 lat na wykopie nie miałem takiej sytuacji. Ciekawe czy coś się kroi. To samo urządzenie Chrome co u Ciebie tylko inny adres IP...
@a__s: Nie dzieją się tu jakieś niecne rzeczy z kontami