Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@db95: Jakie dno. To nawet smieszne nie jest. Lacazette jest wybornym graczej, swiatowa czolowka, to tylko pokazuje jakim potencjałem dysponuje repra francuska, ze taka perełka siedzi na ławie. Początek jak na jego skille jest taki 7/10 ale pamiętajmy, ze Henry tez miał takie sobie wejscie do Arsenalu
  • Odpowiedz
@KosmoKot: wow, gra lepiej od 2 zawodników, na których wydano dziesiątki milionów i grają co najwyżej średnio.
Jakby grał lepiej od Aguero czy Salaha to ten argument miałby jakiś sens.
Co dziwnego jest w tym, że zawodnik, który zawiódł oczekiwania gra lepiej od 2 zawodników, którzy zawiedli oczekiwania jeszcze bardziej?
  • Odpowiedz
@KosmoKot: chyba w picipolo xD gość ma najgorsze liczby a Arsenal ma tyle samo goli co Chelsea i tylko 4 mniej od United

@Lord6Infamous: rzecz w tym że koleś wcale nie jest taki dobry, w Lyonie, w lidze w której nawet Falcao zalicza kolejny sezon z dwucyfrówką, na te 20 ileś goli, ponad 10 to były gole z karnego, pamiętam nawet @pustulka o tym pisał podczas sagi
  • Odpowiedz
@vinmcqueen:
To raczej ja się pastwiłem nad Lacą, ale @Pustulka mi wtórował.
Jak dla mnie to było wydanie kupy hajsu na napastnika wcale nie lepszego niż obecny napastnik przy jednoczesnym olaniu pozycji, gdzie wzmocnienia były potrzebne.

@KosmoKot:
W uroku osobistym Giroud go przewyższa.
  • Odpowiedz