Wpis z mikrobloga

Czy trzymanie zużytej prezerwatywy w popielniczce to #!$%@? i chwalenie się na siłę, że się hehe seksik uprawiało, czy to ja jestem jakąś cnotką? Bo mi się to wydaje po pierwsze niehigieniczne, a po drugie nieestetyczne. Kolega znalazł sobie nową dziewczynę i generalnie chyba stara się pokazać, że rucha. #pytanie #gownowpis
  • 64
  • Odpowiedz
@fspolczynnik: Chyba powinnam tu zrobić ankietę XD Wchodzę z kolegą na piwo do drugiego kolegi, a tam on ze swoją nowopoznaną laską, a w popielniczce obok petów zużyty kondom (kilka metrów dalej drugi). Miałam go pochwalić? XDDD Wg mnie to obrzydliwe, ale niech społeczność wykopu wyda wyrok
@jem_na_mchu:
  • Odpowiedz
@vshila: jak ja porucham, to się kolegom pochwalę 'hehe poruchałem' a nie zużytym kondomem gdziekolwiek w mieszkaniu, to jest przecież fuj jak sobie leży gdziekolwiek indziej niż w koszu
  • Odpowiedz
@vshila:
Co to za laska, która sypia z facetem wkładającym zużyte gumy do popielniczki? xD
Co to za gość, który tak robi?
Co to za świat w którym żyję?
Jak tu w ogóle rozważać reprodukcję kiedy masz świadomość, że Twoje dzieci będą przebywały z dziećmi takich ludzi?
Smutłem i żenadłem bardziej niż przystoi - nawet w niedzielny wieczór ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy trzymanie zużytej prezerwatywy w popielniczce to #!$%@? i chwalenie się na siłę, że się hehe seksik uprawiało, czy to ja jestem jakąś cnotką?


@vshila: nie jeśli zużyty, obsrany papier toaletowy trzyma się przy umywalce jako trofeum
  • Odpowiedz