Wpis z mikrobloga

Halko mirki, potrzebuję pomocy.
Z racji przymusowej wymiany opony zostałem zmuszony ją zdjąć i teraz mam problem, żeby ją założyć. 2 sklepy rowerowe i 1 losowy serwis opon samochodowych nie dały rady jej założyć bo "hurr durr zepsujemy, to opony zakładane mechaniczne". Czy ja po prostu źle trafiłem czy to naprawdę jest takie problematyczne? Szukam porad jak założyć to ustrojstwo (,)
#m365 #xiaomi #hulajnoga
  • 11
@wojoti: przy pełnej wrzuca się ją do mikrofali na minute lub dwie, potem trzeba ją szybko posmarować jakimś smarem i koło też i przy pomocy TEGO lub czegoś podobnego na siłe założyć

poszukaj na YT filmików
@Andczej tak się akurat składa, że chciałem zalać SLIME jeszcze przed usterką więc cała butelka czeka, tylko wychodzi na to, że muszę zainwestować w smar i łyżki rowerowe i jakiegos strongmana żeby to założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojoti: ja z tatą wspólnie i z WD40 założyliśmy po godzinnej walce, nie miałem łyżek, korzystałem z plastikowych przyborów kuchennych, śrubokrętów itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) zakładaliśmy pełna oponę, one podobno gorzej wchodzą
@Andczej mój znajomy już raz wymieniał mi dętkę samą to zanim założył to złamał 3 łyżki. Coś czuję, że muszę się do niego uśmiechnąć i podarować komplet zastawy kuchennej i mi zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojoti ejj nie przegunaj, sam zamontowalem opone przy pomocy kawałka plastiku, trzeba tylko sposób mieć a nie na siłę.

Z Jedenej strony rant opony włóż w środkowy rowek koła i powinna ładnie z drugiej strony opona wejść. Lekko tylko będziesz musiał podważyć np. Plastikową Łyżka do opon.

Nie używaj metalowych łyżek bo zniszczysz sobie koło, jest dość delikatne na takie zadrapania.

Tu masz dużo informacji o naszej Hulajnodze.
https://miuipolska.pl/forum/applications/tapatalk/index.php?/topic/25657-Skuter-/-hulajnoga-elektryczna---Xiaomi-Mija-M365
Pobierz
źródło: comment_uXfwWRGlFjmJeAIraSJfgZayl4jXxxpq.jpg