Wpis z mikrobloga

@tranc: Jakościowo bardzo zbliżone, wysoki level.
Zwróć jednak uwagę, że ten MH nie ma nawet żadnej konkretnej siedziby czy magazynu w PL. Firma jest reprezentowana przez jednego Ziutka, namaszczonego przez producenta. Chyba nawet adresu w PL nie mają.
Większość modeli wiozą pod zamówienie z Niemiec. Jak zabraknie Ci 5 gąsiorów, kilku dachówek to bedziesz czekał w nieskończoność, to samo jak Ci zostanie towar, to z jego zwrotem będzie na 100%klopot.
Gwarancja.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa #!$%@? jak potrzaskany... mam MH Piano, brakło mi palety, na drugi dzień miałem, zamówiłem dwie dachówki wentylacyjne, przyszły po paru dniach. Do zwrotu miałem łącznie kilkadziesiąt dachówek, gasiorów, dachówek lewych, prawych etc bez problemu zwrot...

"Będziesz miał pytania dot dachów, pisz. W miarę skromnej wiedzy doradzę." - lepiej nic nie doradzaj...
  • Odpowiedz
Pracowałem w hurtowni na Śląsku i podzielam zdanie @KrolWlosowzNosa
Dogadać się u nas w sprawie MH było ciężko bo nie było komu ogarniać tematu, nikt się nie chciał tego podejmować.
Braas natomiast był dostępny od ręki, jeździł kilka razy w tygodniu, dodatkowo w razie potrzeby nawet kurierem.
Co do cen proponowanych przez hurtownię- ceramika wyjdzie tyle ile wyjdzie i raczej ciężko coś ugrać ale zwróć uwagę na wszystkie dodatki, które "specjaliści" będą
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@unlucky_fellow 3
@waldinio z tego co sie zdazylem zorientować to hurtownia z ktorej mam wycene jest chyba tym autoryzowanym dystrybutorem, takze dostepnksc w sezonie obiecana n poziomie 3tyg max. Do tego dachowka popularna, gosc mowil ze na ten moment maja juz zamowione 50 aut tego "bo zejdzie"
  • Odpowiedz