Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #carboners #samochody #januszemotoryzacji

Zainspirowany podobnym wątkiem o autach dla grzybów i kapeluszników tworzę wątek z samochodami, których kierowcy najczęściej was irytują i dlaczego was irytują. Ja zacznę: Toyota Yaris I. Auto, które zawsze prowadzone jest przez osoby, które wolno ruszają spod świateł i wszystko robią powolutku. Dosyć często nie używają kierunkowskazów i jeżdżą jak zagubione powodując u mnie wzmożoną czujność.

P.S. jeśli jeździcie takimi autami, to nie bieżcie tego do siebie. W ogóle potraktujcie to z przymrużeniem oka.

Wyrzućcie swoje frustracje XD.
Qba1996 - #motoryzacja #carboners #samochody #januszemotoryzacji

Zainspirowany podob...

źródło: comment_ZrfmRbDsvEcV6GJyD8Cnf1AtkeBzEv62.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Toyota Yaris I. Auto, które zawsze prowadzone jest przez osoby, które wolno ruszają spod świateł i wszystko robią powolutku. Dosyć często nie używają kierunkowskazów i jeżdżą jak zagubione powodując u mnie wzmożoną czujność.


@Qba1996: No nie wiem czy tak powoli, bo mnie ponad 60-letnia baba w takim Yarisie potrąciła na pasach. Robiła lewoskręt i "nie zauważyła" pieszych. A jak już w nas uderzyła to "pomylił jej się gaz z hamulcem", więc
  • Odpowiedz
@Qba1996: Ciekawa sprawa bo Yaris wydawałby się jest autem raczej dla kobiet, a spośród moich kolegów aż 4 ma Yarisa i każdy jeden się wzbrania że auto ma taką renomę. Yaris jest raczej żwawym autem nawet w podstawowej wersji 1.0, a to że jeżdżą nim kapelusznicy to inna sprawa.Ogólnie jest bezawaryjny i drogi w zakupie. Wgl beka z typów którzy wydają 10k na Yarisa( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Qba1996: Chyba sporo osób szuka yarisa na 1 auto, bo tylko nim umia jezdzic. I potem jak maja jechac jakims wiekszym autem to juz nigdzie nie potrafia zaparkowac.
  • Odpowiedz
@Qba1996: Jak widzę w lusterku auto marki BMW lub Audi, to już wiem że ile bym nie jechał to i tak mnie zaraz wyprzedzi.
Z drugiej strony jak widzę przed sobą Astrę pierwszej generacji to wiem, że szybciej jak 70 na krajówce nie pojedzie.
  • Odpowiedz