Wpis z mikrobloga

Używam Chrome, problem polega na tym, że ciągle mnie wylogowuje z wykopu/gmaila/yt i wszystkich stron po ponownym uruchomieniu komputera. Niby hasła są zapamiętane, ale jednak muszę się logować. Dodam, że jestem po formacie i wcześniej cały czas byłem zalogowany. Zaimportowałem niby ustawienia i zakładki ze swojego konta google, ale za cholerę nie mogę ogarnąć co odpowiada za to wylogowanie, coś z cookie?

Przy okazji pytanko, jeśli kupię klucz do win10, to mam możliwość jakoś wypalić na płycie systemu, żebym w razie czego mógł formata zrobić z płyty gdyby się nie dało wejść do systemu? Czy klucz pozwala tylko zaktualizować obecny system z poziomu, że tak powiem "pulpitu"?

Dziś w nocy odpaliłem aktualizacje systemu i coś się #!$%@?ło(nie dało się odpalić trybu awaryjnego, ani przywrócić systemu), musiałem się ratować "kopiom zapasową" 7 i teraz nie wiem co robić...
#komputery #informatyka #pytanie
  • 3
@stresS: jak masz aktualną wersję Chrome (64coś tam) to już widziałem kilka wpisów w różnych miejscach z opisem takiego samego problemu - jakiś bug w przeglądarce i pozostaje czekać na poprawioną wersję.