Wpis z mikrobloga

@rzabulencja: @rzabulencja: Wybrałbym to miejsce i cios najlepiej wyprowadzaj od dołu lekko w lewo (jeżeli prawą ręką w lewą część brody przeciwnika) lub prawo (jeżeli lewą ręka i w prawą część brody przeciwnika) [polecam dominującą rękę]. Wyprowadzenie ciosu poprzedź lekkim ugięciem kolan i w momencie uderzenia prostuj nogi, to zwiększy siłę. Dodaj do tego lekki ruch tułowiem do tyłu i obrotowy w stronę, w którą uderzasz, wykorzystując drugą rękę (ciągnąć
J.....l - @rzabulencja: @rzabulencja: Wybrałbym to miejsce i cios najlepiej wyprowadz...

źródło: comment_RaTUSMVIX26PdXW6Y2Qu33pubkfphhqn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Freakz sebiksów łatwo uciszyć jeśli zauważają, że nie mają psychicznej przewagi nad Tobą. Szczególnie jeśli jest się w tłumie ludzi.
@TheySeeMeBowlin ?
@maze ale to jest nie do przewidzenia. Poza tym co mi da to, że w tym konkretnym momencie to nagram? Pójdę się potem mamie poskarżyć?
  • Odpowiedz
  • 1
@TheySeeMeBowlin no dobrze, ale jak to sobie wyobrażasz? Sebiks mnie już któryś raz łapie za tyłek, a ja dzwonie na bagiety "halko policja proszę przyjechać tu i tu jakiś seba mnie łapie za tyłek:("? Ja sobie jakoś tego nie wyobrażam, szczególnie w czasach "to po co się tak ubrałaś?" czy "czemu lazłaś na ten koncert?"
  • Odpowiedz