Wpis z mikrobloga

śmieszą mnie :
-samozwańczy psychologowie ipsychiatrzy, którzy diagnozują #!$%@? wie co u tej patologicznej parki
-szeryfowie internetów którzy wysyłaja donosy do roznych instytucji
- jasnowidzowie wróżący rychły upadek
-samozwańczy pracownicy opieki społecznej i bawiacy sie w umaralniaczy moherowi "starzy" obszczanca i kasku
#rafatus #su #patostreamy #showup
  • 13
  • Odpowiedz
@Siewca100: Jak komuś #!$%@? nogę w wypadku, to też uważasz, że jest zdrowy, a jak ktoś mówi, że mu #!$%@?ło nogę, to śmieszy cię taki samozwańczy lekarz? xD

Czasem widać na pierwszy rzut oka, że ktoś jest chory...
Akos - @Siewca100: Jak komuś #!$%@? nogę w wypadku, to też uważasz, że jest zdrowy, a...
  • Odpowiedz
@awepedro: serio myslisz ze kazdy sie tak zamartwia? Trwa dyskusja w necie na ich temat, a jakos nikt realnia nie pomaga oprocz wysylki zetonow na alko. Jak tacy madrzy to niech biora patole do siebie i pilnuja jak male dzieci. Bezdomni alkoholicy laza pobici i zachlani zbierajac smieci latami na ulicy i nikt nir reaguje. Prezes zapije sie to przyjedzie albo karetka albo karawan i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@Siewca100: Przecież nikt ich nie diagnozuje, tylko chcą, żeby ktoś to sprawdził, jeśli wszystko jest ok xDDDDDDDD, to przecież nic się nie stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Akos: oni juz byli sprawdzani przez opieke i policje. Jedynie co policja moze to odpalic mu fajka jak to bylo niedawno. I co da te sprawdzanie? Slepy jestes jaki? przeciez kazdy sprawdza co u nich na live
  • Odpowiedz
@Siewca100: @Everything_is_Illuminated:

Bądźmy dorośli i spójrzmy trzeźwo ...

Coś wam opowiem..nie to, że ja patus etc ja z daleka, ale podobno sąsiadów się nie wybiera, a osiedle jedne lepsze w moim mieście..

Miałem kiedyś sąsiada.. jak nie pił to nie pił np 2 lata jak pił to 4 lata :D

Chlał 3 miechy i chodził na 3 tyg. na odtrutkę do szpitala.. na krwi kiedyś mu wyszedł skumulowany alko 8,18
  • Odpowiedz