Wpis z mikrobloga

#rownouprawnienie
Fajny komentarz był pod tym obrazkiem:

Tak właśnie feminizm i ogólnie pojęta skrajna lewica tworzy podziały. Kilkanaście lat temu facet przeczytałby to i uśmiechnął się albo to olał. Ot głupi żart. dziś patrzy na to i myśli "gdyby zamienić płci byłby o to przeogromny raban sjw". Bo przyzwyczailiśmy się do robienie z najmniejszych spraw ogromnych dylematów, najeżdżania na facetów, tworzenia problemów gdzie ich nie ma. Skrajna lewica sprawiła, że ludzie przeciwni jej przeciwni myślą "feministycznie" obrażając się o głupie kartki, tworząc podziały.
Pobierz Naxster - #rownouprawnienie
Fajny komentarz był pod tym obrazkiem:

 Tak właśnie fe...
źródło: comment_LqELTACKwJigvDZ1WNGVAXwbHkgCxAwD.jpg
  • 7
@DywanTv: właśnie w tym rzecz... że nie sztuczny. Możesz to olać i ignorować i słusznie. Ale potem dostaniesz po mordzie "man spreadingiem" czy inna cywilizacją gwałtu i tego ci nie pozwolą olać.
Czemu faceci zgwałceni nie mają takiego wsparcia, czemu rak jąder jest tak mniej rozgłaszany jak piersi, czemu prawa adopcyjne facetów to śmiech na sali?
Bo nie ma męskiego feminizmu i nie będzie bo mamy wywalone. To obustronny miecz.

Tak,
@Naxster: Męski feminizm to co innego niż maskulinizm i obie te rzeczy istnieją.

Bo rak jader jest 10 razy rzadszy niż rak piersi, mniejszy to problem.

Nie wiem co to jest man spreading i nie zamierzam sobie glowy zaprzątać takimi sztucznymi pojęicami. Zyj jak czlowiek.
Gwałty na mężczyznach zdarzają się dużo rzadziej.
Kobieta jest lepiej przystosowana do wychowywania malego dziecka. Dziecko starsze jest zazwyzcaj pytaine o zdanie.

Widzisz? Wymaginowane problemy.
@DywanTv: chciałbym nie widzieć tu kompletnie nierówności tak jak ty.

Na szczęście nie mam dość feminazistek w otoczeniu i żyje w Polsce wiec w sumie tak, mogę żyć swoim życiem.
@DywanTv: na raka prostaty umiera więcej mężczyzn niż umiera kobiet na raka piersi, a badanie są finansowane 10x razy, mężczyźni nie są gwałceni dużo rzadziej niż kobiety (chyba że we więzieniu to nie gwałt dla ciebie), kobieta jest tak samo przystosowana do wychowywania dzieci jak facet