Wpis z mikrobloga

@Moonman: :)
Troche ta zabawa kosztuje. Ja ostatnio zmienialem rurki na 16mm bo mniejsze mi sie przestaly podobac.
No i czekam az w koncu w sklepach pojawi sie plyn VUE od PrimoChill zeby wymienic moj bialy od Mayhems.
@Moonman: Z vue po pol roku widzialem tylko pochlebny filmik od Jay-a
Ale co zabawne oni sami pisza ze to jest „show fluid” a nie do uzytku 24/7 i zeby zmieniac co 3 miesiace.
Tak czy inaczej znalazlem lepszy od UFO Technologies ale jeszcze nie ma w Europie. Gadalem z kolesiem ktory jest wlascicielem i wlasnie rozmawia z firmami z Europy o dystrybucji.
d.....k - @Moonman: Z vue po pol roku widzialem tylko pochlebny filmik od Jay-a
Ale c...
@Moonman: Prawdopodobnie chodzi o uzycie galu w plynie i jego wplyw na aluminiowe elementy loopa.
Nie wiem kto jeszcze uzywa aluminium w loopach w sumie bo to bardzo budzetowe rozwiazanie. Moze jakies bloki z aliexpress?
@Moonman: Po tym jak gadalem z tym kolesiem z UFO to problemy z vue czy aurora biora sie z tego ze ten „osad” ktory robi to fajne wrazenie osiada jak komputer nie chodzi i z czasem juz sie nie podnosi.
Jego plyn tak nie robi. Jego plyn (Cryo Chill) moze chodzic w komputerze caly czas i wrecz czysci loop dodatkowo.
d.....k - @Moonman: Po tym jak gadalem z tym kolesiem z UFO to problemy z vue czy aur...
@Moonman: Koles (wlasciciel) mieszka w stanach i ma jednoosobowa firme. Robi na zamowienie komputery i przy okazji ten plyn chlodzacy. Sporo z nim gadaem na temat fluidow. Dlatego nie zamierzam kupowac aurory ani vue tylko czekam az sie jego pokaze w Europie.
@dob3k: bo też niby pokazówka, generalnie wszystkie liquidy tego typu coś psują jak kupisz to czekam na recenzje, jeśli będzie git po pół roku to zdrainuje swojego loopa