Wpis z mikrobloga

Witam Kochane Mireczki!
Jak dorobić do kieszonkowego(myślę ,że 20zł miesięcznie nie wystarcza) zwłaszcza że mam 16 lat.Proszę poradzcie jak zarobić w internecie.Proszę o nie pisanie komentarzy typu ulotki roznoś , gdyż w mojej miejscowości nie ma .Chciałbym sobie Kupić nowy Komputer , bo np w the forest na Ultra Low w 720p mam jedynie 20 fps i wgl . Byłbym bardzo wdzięczny ;)
  • 19
@Yankumiii: Nawet do nauki komputer się przydaje , np jak robię filmik do sql (forma prezentacji) to rendering 5 minutowego filmiku trwa ponad 2 godziny ;( myślę ,że średnia 4,26 na pierwsze półrocze nie jest taka zła
@WkuLwiony_go: Tak poważnie to w internecie nie dorobisz. Krypto to jest jakaś opcja ale musisz brać pod uwagę to, że możesz zarobić ale też na tym sporo stracić. Tak serio to ulotki to najlepsza opcja. Jak trafisz na firmę z małymi albo lekkimi ulotkami i bloki do obskoczenia to szybko idzie, nie zmęczysz się za bardzo, w lecie nawet jakieś wiochy na rowerze można obskoczyć a zazwyczaj płacą sensownie. Gorzej jak
@WkuLwiony_go: Jak duża miejscowość? U mnie ok. 20k mieszkańców i parę opcji było. Nie tylko sklepy. Lokalna gazeta też dawała jakieś gazetki do roznoszenia, jakieś plany wywozu śmieci rozwoziłem po całej gminie i tego typu pierdółki. Firmy pożyczkowe też ciągle rozsyłają spam do skrzynek. Plackarnie czy inne kebabownie też sprawdź.