Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich ,którzy zachwalają wczorajszy wyczyn Rafatusa .
Myślę ,że to co zrobił było krokiem w tyl w jego karierze . Pomijając fakt ,że Marlena sprzedała się za garść srebrniakow i do końca życia będzie za nią to chodziło - mówię o czymś większym .
Otóż trudno teraz będzie przebić coś takiego a powtarzanie będzie nudne . Mógł powoli dążyć do tego celu robiąc małe eventy po drodze , mógł zgarnąć za to co zrobił ładne parę tysiskow i ludzie by mu płacili ! Grunt w tym ,że sprzedał się praktycznie za darmo ,szokując publiczność i ukazując do czego jest skłonny człowiek w biedzie . Czy rzeczywiscie w biedzie ? Myślę ,że tak -yt ban All konta SU też był ban więc skąd kasa ? Prezes . Prawdziwy biznesmen nie myśli pod wpływem emocji i chwili a statystykami i terminami . Czy jest coś jeszcze czym może nas zaskoczyć ? To co zrobił Rafał ukazuje tylko ,że człowiekiem jest słabym i malostkowym .
#rafatus
#danielmagical
#patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
@pravy1990: Tu trzeba było tak jak za czasów "carycy tyczki". Skoro płacą za każdy oficjalny rekord w skoku, to bijemy go centymetr po centymetrze, a nie od razu 15cm na raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PZt37: tak naprawdę to tucznik powinien się nazywać prezesem . Typ ma łeb na karku teraz robi wszystko by wrócić na no1 ,prezes trochę chaotyczny - głupie pomysły w ogóle nie przemyślane . Jestem za prezesem to oczywiste ale robiąc takie coś będzie tracił widownię . Czasem w dobrym show buduje się napięcie do końca i wybucha jak nabuzowany kondom a widownia skacze oszalała z radości !
  • Odpowiedz
@pravy1990: podoba mi się to, jak się wczuwacie w to, że rafatus to prezes, biznesmen. toć to gówno warta sraka, czysta forma kaleki życiowej i zagubionego człowieka, niezdolna do podejmowania jakichkolwiek sensownych decyzji na trzeźwo, a co dopiero #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@HannibalLannister: to czy jest prawdziwym prezesem i królem patostremow okaże się niebawem . Wiesz ,większość ma z niego beke . Pamiętacie gdy był u niego w domu na wódce typ z zabki? Niby nagle kumple po czym dzwonił wczoraj a Rafał go naubilzal #!$%@? przez telefon HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH on nie ma przyjaciół i kolegów . Ma tylko Marlene
  • Odpowiedz
@pravy1990: ( ͡º ͜ʖ͡º) Rafatus pozamiatał resztką swojej godności :D i dobrze ze tego nie widziałem ( ͡ ͜ʖ ͡) ale i tak nie przebije typa który robił transmisje z odkurzaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ssakiem urywakiem benizów ( ͡° ͜ʖ ͡°) sa te z inne transmisje i historie z priwatnych transmisji opisane
  • Odpowiedz