Wpis z mikrobloga

@Movet: kurczę wpływowe te sebixy, szczególnie ten główny ssman skoro interpelacje w ich sprawie piszę prezes ruchu narodowego a wiceprezesem ich organizacji był prezes ruchu narodowego na śląsku i asystent winnickiego. Po za tym nie zapominaj o nagraniu z festiwalu orle gniazdo na którym setka łysoli krzyczy seig hail i nikt sobie z tego nic nie robi, a uczestnicy mają na sobie koszulki i tatuaże gloryfikujące ss i trzecią rzesze i
@taiAI równie dobrze mogę zapisac się do PO, a potem sam robić swastyki. To nie czyni ze wszystkich członków PO nazistów.

I co po tym orlim gnieździe. Bardziej w pamięci mam ludzi śpiewających na ulicy piosenki do melodii piosenek radzieckich, byłych komunistów w polityce/mediach, większą obojętność na mlot i sierp niż na swastykę. I masę ludzi spod znaku "to nie był prawdziwy komunizm, te kilka milionów Ukraińców gdzieś się po prostu zgubiło,
ardziej w pamięci mam ludzi śpiewających na ulicy piosenki do melodii piosenek radzieckich, byłych komunistów w polityce/mediach,


@Movet:

Kolego, ten festiwal nie istnieje już od roku 1990. Od tego czasu nikt nie śpiewa radzieckich piosenek.
@taiAI no i nawet jak byś został prezesem, to co? Poglądy prezesa też nie muszą reprezentować całej partii. To jest po prostu robienie wideł i igieł.
No i te środowiska są na tyle małe, że odległość pomiędzy prezesem a szarymi członkami jest o wiele mniejsza.

@The_Orz chodziło mi o to https://youtu.be/d7BiCRBDDkM