Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że kobiety nie chodzą do łóżka z facetami, którzy mieszkają z matką, która im pierze, gotuje i sprząta, ale jednak chętnie to robią z facetami, którzy mieszkają z żoną, która im pierze, gotuje i sprząta?
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
@trq: Dlatego starsi mężczyźni często gęsto posuwają małolaty.

Takiego 20latka, który studiuje rzadko stać na najem własnej kawalerki w normalnym stanie + utrzymanie auta.
A właśnie tego typu małolaty tego od nich oczekują.

Facet po 30 roku życia z reguły zarabia już godniejsze pieniądze i jest w stanie mieszkać sam ze sobą czy podnająć raz na jakiś czas jakiś pokój w hotelu.
  • Odpowiedz
@trq: czyli Twoi koledzy, którzy mieszkają z mamą/rodzicami nie zaznali przyjemności cielesnej z kobietą? a Twoje koleżanki wszystkie spały z żonatymi mężczyznami? dziwne towarzystwo ¯\_(ツ)_/¯ znam dosłownie jedną dziewczynę, która sypiała z żonatym, wydaje mi się to jednak jakiś margines
  • Odpowiedz
@banjo: ehh, ale jak już chcesz podyskutować na ten temat to nie robi się tego na zasadzie dowodów anegdotycznych "bo ja znam", "bo nie znam nikogo kto". W ten sposób można tylko dojść do konkluzji "to w takim razie w dziwnym towarzystwie się obracasz". Nigdzie nie jest napisane, że wszyscy i zawsze tak robią. Chciałbym wierzyć, że sytuacje zdrad są marginesem, a jak jest naprawdę to szczerze nie wiem, trudno
  • Odpowiedz
@trq: a skąd wziąłeś konkluzję, że kobiety wolą sypiać z żonatymi ,aniżeli z tymi, co mieszkają z rodzicami? to tez jakieś uogólnienia i domysły. nie wydaje mi się, żeby dorośli mężczyźni mieszkającymi z matkami, którzy nie są mamisynkami + stulejami, mieli jakikolwiek problem z posiadaniem kobiety, przecież od mamusi zawsze można się wyprowadzić do wspólnego mieszkania z kobietą. no chyba, że mieszka w jednym pokoju z mamą, to trochę lipa
  • Odpowiedz
@banjo: ze stereotypów, dlatego tak naprawdę tak nie twierdzę, a ta konkluzja to tylko zasłyszany żart oparty tylko na stereotypach. I tak, zgadzam się, że może mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@trq: czyli jednak miałam rację, że z dupy wzięty. w takim razie życzę Ci, żebyś na takie kobiety nie trafiał w swoim życiu osobistym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz