Wpis z mikrobloga

@k1fl0w

Gościem konwencji był przedstawiciel Ruchu Oburzonych RP - Piotr Rybak, który w imieniu Pawła Kukiza pozdrowił wszystkich działaczy Solidarnej Polski. Jego zdaniem partia Zbigniewa Ziobry jest jedyną, która mówi do Polaków po polsku.


http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory-parlamentarne/artykuly/449802,solidarna-polska-pokazala-kandydatow-do-europarlamentu.html
@CynicznyMarksista: A czytalem ze jednak 10 miesiecy sztumu mu zamienili na prace społeczne.
W takim razie w sztumie powinni siedziec tez aktorzy "Klątwy" za wieszanie postaci JP2. Obecnie jest to hipokryzja i wybiorcze traktowanie happeningow. To co, gdyby Rybak spalił kukłe na jakims przedstawieniu w teatrze to bylaby to tylko sztuka?
@Lecherus: No flagi Izraela to głównie kiedyś ortodoksji ale teraz to propaganda arabska( ͡° ͜ʖ ͡°)
No chyba ze masz na myśli Palestyńczyków? W sumie nie wiem czy oni sa jakoś za to karani. Choć ten akt to według mnie był czystym antysemityzmem.
@RobotKuchenny9000: sąd

btw. powiedz wprost - WINA TUSKA !!11

Nie NGO a OPP

http://poradnik.ngo.pl/na-jakich-warunkach-status-OPP

Status OPP uzyskuje się na wniosek. Oznacza to, że organizacja pozarządowa zainteresowana uzyskaniem statusu musi wystąpić do KRS o jego nadanie. Sąd sprawdza, czy zostały spełnione wszystkie warunki stawiane przez ustawę, aby organizacja mogła uzyskać status OPP. Potwierdzeniem nabycia statusu OPP jest odpowiedni wpis do KRS
@k1fl0w:

btw. powiedz wprost - WINA TUSKA !!11

W przeciwieństwie do Ciebie gdzie mówisz "Wina Kaczyńskiego", ja tego nie powiem, pokazuje tylko że jak już chcesz wrzucać zdjęcia Rybaka to dla każdego znajdzie się coś miłego :)

Nie NGO a OPP

Fakt mój błąd, ale tak czy inaczej to pokazuje poziom kontroli i weryfikacji jaki jest pełniony nad OPP czy NGO.
Rybaka to dla każdego znajdzie się coś miłego


@RobotKuchenny9000: brakuje tylko skąd on się tam wziął

Fakt mój błąd, ale tak czy inaczej to pokazuje poziom kontroli i weryfikacji jaki jest pełniony nad OPP czy NGO.

pełna zgoda

no ale teraz na szczęście mamy już sprawiedliwe sądy i takie sytuacje się nie zdarzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)