Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z tagu #telefony #android czy #technologia miał może w ręku Gemini PDA jako osobiście zakupiony bądź na #ces2018 przez więcej niż 5 minut?

Ewentualnie czy wie kiedy wyjdzie #motorola #moto Z3?

Zastanawiam się nad zmianą telefonu - aktualnie mam #iphonese bo trochę #!$%@? na #xiaomi #redminote4 i ogólną niespójność Androida, ale z drugiej strony tutaj nawet z #jailbreak czuję trochę ograniczenia.

Nie zamierzam teraz kupować nic, bo zawsze chciałem mieć telefon z QWERTY i aktualnym SoCem, a skoro pojawiły się na horyzoncie te dwie propozycje to chciałbym poznać czyjeś opinie zanim kupię nowy telefon. No i trochę boli siedzenie na dupie i czekanie.

A może po prostu kupić Moto Z2 i poczekać na Keyboard Mod, szczególnie że ceny spadną po wejściu Z3?
N.....a - Czy ktoś z tagu #telefony #android czy #technologia miał może w ręku Gemini...

źródło: comment_B11YJV66oqTsSwgMBdJWxu0La6XZhcdf.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nokia wygląda ciekawie ale jakoś dziwnie... A myślałeś może o BlackBerry tym z qwerty? Sam bym z chęcią zmienił na coś z fizyczna... Ale za mocno mnie pochłonęła xiaomi mania ;-D
  • Odpowiedz
@KLIFord: Blackberry Keyone/Priv byłoby fajne, gdyby nie dwie rzeczy:
Nie masz gdzie zmapować AltGr, za cholerę. A producent nie dodał wsparcia dla polskich znaków w klawiaturze, mają ten problem od BB7 i mają nas po prostu w dupie.
Uczynili telefon celowo nierootowalnym, więc nawet jakbym chciał sobie podpiąć zewnętrzny pedał nożny na USB i używać go jako modyfikator polskich znaków, to #!$%@? nie mogę. No bo nie mogę
  • Odpowiedz