Wpis z mikrobloga

Część wszystkim, mam do oddania krótkofalówkę, sprzęt jest dość stary ale dalej działa. W zestawie dorzucam baterie które są już w środku. U mnie się marnuje + nie będę ukrywał, że nie do końca ogarniam jak to cholerstwo działa, bo tylko szum słyszę a nie chce mi się chodzić z czymś tak wielkim po mieście i bawić w szukanie jakiegoś sygnału. Nie wysyłam bo nie chce do interesu dopłacać. Fajnie jak by ktoś wygrał co się interesuje takimi rzeczami. Więc zabłyśnij wiedzą i plusem ( na temat krótkofalówek ?) w komentarzu i jeśli mi się spodoba to krótkofalówka jest twoja. Tylko osoby z Wrocławia, no chyba że opłacisz sam przesyłkę to nie ma problemu wyśle. Jutro ( 23 stycznia ) poinformuje kto dostanie tą cegle. Jak nikt nie będzie zainteresowany to trudno, będzie się dalej kurzyć i czekać na lepsze czasy :P.

ps. pierwszy raz korzystam z #rozdajo, dobrze to robie?( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozdajo #wroclaw #krotkofalarstwo
Paniol - Część wszystkim, mam do oddania krótkofalówkę, sprzęt jest dość stary ale da...

źródło: comment_FrsXyHxbCVwZuSoCXBUIIFmB1ySrGHSE.jpg

Pobierz
  • 9
@Paniol: Chętnie przygarnę, w nocy będę we Wrocławiu (). Akurat to jest z tego co widzę dość wąskie pasmo, więc ciężko coś złapać. Jednak jak się dobrze pokombinuje to powinno odbierać. Ewentualnie można pokombinować z antenami. W krótkofalówkach siedzę już ze dwa lata, mam Unidena prostego którego używam głównie do nasłuchu policji (ach te pesele na falach) i PKP (raz mnie pozdrowił maszynista jak
@lubielizacosy Część idzie przez zwykłe pasmo analogowe. Nawet w Warszawie łapałem. Zwykle to co słychać w takiej transmisji to sygnał wywołania, adres interwencji i numer pesel. Jak usiądę do komputera to mogę napisać na jakich częstotliwościach
przeciez pasmo policyjne jest kodowane i niczym tego nie zlamiesz.


@lubielizacosy: Mówisz o Tetrze a Tetry się nie tyka. Przynajmniej jedna częstotliwość nie jest kodowana we Wrocławiu, można normalnie słuchać. W centrum Wrocławia też powinno łapać SM (chyba to była SM, nie pamiętam już) a przynajmniej niedawno łapało, tam gdzie mieszkam to nie dolatuje. W Poznaniu łapie też milutko policję i tam mają ciekawsze sprawy, u nas monotematycznie. W Świnoujściu podobnie
@Tr8025: Hej, zdecydowałem, że wygrałeś, jeśli chciałbyś odebrać radio dziś to jestem do 17 w Wrocławiu, jutro to od godzin popołudniowych. Daj znać na priv to dogadamy się ;).