Wpis z mikrobloga

@filip-marciniuk:
#gearbest
#gearpoints
#review
#recenzja
#epapierosy
#epapieros
Siema, mam problem z recenzjami, zrobiłem parownika ijoy rdta5 i zawiesiło mi się całkowicie, dodaje recenzje ze zdjęciami i nie mi pokazuje mi ich w "moich recenzjach" oraz nie dostaje za nie punktów GB. Taka dostałem odpowiedź i z tego co rozumiem mogą mi oddać 60pkt jak ja z recenzji tych co zrobiłem i się nie pojawiły i nie dostałem puntow GBbym miał z 150pkt

Dear Filip,
We are sorry for the delayed reply.
Thank you taking the time to write to us.

Please note that we have sent 10 points to you on Oct 30,2017 for your review of the item Original IJOY RDTA 5 Atomizer.

As you are our valued customer,by way of compensation and to show our good faith, we can offer you exceptionally 60 points.
Please inform us of your decision.
We appreciate your patience and understanding.

Once again we are sorry for any inconvenience, and we will do our best to resolve any issues to your satisfaction.

Best
  • 2
@blantek: no ale ja właśnie zrobilem gdzieś z 4-5 recenzji, nawet wysłałem im video jak robię recenzje 3 rzeczy ze zdjęciami i nie dostaje żadnych pkt, i screena z dzisiaj że nie dostałem punktów za te rzeczy wogole jak minęły 2 dni, i nie ma ich w zakładce "moje recenzje". Ijoy zrobiłem jedną recenzje a pokazuje dwie, wydaje mi się że coś się zawiesiło