Wpis z mikrobloga

Szczerze to kibicuje obecnie c9, nalezy sie VP srogi #!$%@? bo to jest kpina co #!$%@? przez caly czas. Mam nadziej ze w koncu Taz opuści ich szeregi, tak jak ostatnio Snax wspominal w poscie ktory niby byl dla beki ze teraz druzyny maja mlodziakow ktorzy kreca wysokie ratingi a taki Taz to nawet ma problem wbic 1KD.
Zagranie jednego dobrego turnieju na pol roku to kpina, reszta to nie wyjscie z grupy i czekanie "moze zaskocza"

Snax IGL, porazka, Taz IGL tez za duzo sie nie zmienilo, psychologa maja od ponad pol roku i tak to nic im nie daje.
Kuben jakis czas temu w wywiadzie mowil ze szukali tam gdzie nie trzeba i wracaja spowrotem do sposobow z konca 2016 poczatku 2017, do sposobow ktore dawaly im TOP 3 swiata...i gdzie te rezultaty? Nawet siedzienie i #!$%@? 70/80h przed turniejem nic nie zmienia.

Kiedy Snax i Bialy dolaczli do Zlotej Piatki nie mieli jakiegos doswiadcznia z wielkichu turniejow ale pod skrzydlem ogarnietych zawodnikow osiagneli to co najwazniejsze czyli wygrali Majora, na naszej PL scenie jest mnostwo dobrych zawodnikow i to jeszcze takich ktorzy maja juz troche doswiadcznia, dla przykladu taki Tao, Morelz czy Michu. Wedlug mnie sa to zajebiscie mocni aimowo zawodnicy i gdyby ktos z nich dolaczyl zrobilby jeszcze wiekszy progress i takiego Taziki to jadlby na luzie 2x w KD
Nooo i w koncu byloby jakies odswieznie w druzynie, cala scena csgo bylby na hypowana zmianami w VP i pewnie na kazdego z nich to dobrze by wplynelo
Nie wiem jak tam jest ale kto wie czy taki Bialy albo Snax nie maja juz dosc carrowanie staruszkow i moze chca odswiezenia bo wiedza ze to zmierza w jedna strone

#!$%@? tanguje to rowniez pod #januszecsgo


#csgo
itsokaytobegay - Szczerze to kibicuje obecnie c9, nalezy sie VP srogi #!$%@? bo to je...

źródło: comment_2eloKUEUwOSUMo8Eqr1E4WBRhsV8GMZH.jpg

Pobierz
  • 6
@itsokaytobegay snaxowi i białemu się nie chce właśnie przez starych
Można to było wyczytać z postów snaxa. On na iglowanie by się nadal swoją drogą ale w młodym dynamicznym teamie który chce się uczyć a nie wśród dziadów co standardy od 20lat grają ;)
Też mam nadzieję że te wpierdziele dadzą chociaż tyle że coś się w końcu ruszy bo utrata legendy do musi być jakiś bodziec do zmian