Wpis z mikrobloga

Planuję zrobić sobie rękaw. Szukałem jakieś dobre studio tatuażu w Lublinie i/lub okolicach. Jedyne, według mnie, sensowne to Valhalla. Ich prace prezentowały się najlepiej. Może ktoś korzystał z ich usług i może powiedzieć czy warto? Może jakiś inny tatuażysta godny polecenia?

#lublin #tatuaze
  • 25
  • Odpowiedz
@shiningsky: nie z Lublina ale całym serduszkiem polecam Fuki'ink (na fb z Warszawy), dzo lamę z Wrocławia i Cykada z Gdańska chyba :) na tatuaż warto troszkę pojeździć po Polsce moim zdaniem bo niesamowici są artyści
  • Odpowiedz
@shiningsky: ostatnio robiłem swój szósty na Chopina i polecam :-) Tylko to zależy co chcesz bo tam każdy się w czym innym specjalizuje.
@Dezynwoltura: tez ponoć bardzo spoko tylko ze się długo czeka. Mam ochotę spróbować ale problem polega na tym ze w Polsce jestem 2-3 razy w roku i wyjazdy planuje spontanicznie na tydzień przed :-P
  • Odpowiedz
@karczochh: byłam i widziałam tez inne ofiary XD tzn ja sie nie uważam za ofiarę, bo cieżko ny było u mnie coś spieprzyc, ale upośledzone gwiezdne wojny czy lew z zespołem downa - to trzeba zobaczyć XD był nawet na Januszach Tatuażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vshila: okej znaczy nie byłaś tylko chcesz wylansować sobie ten drugi salon. Z drugiej strony to marne te prace tam są. Trąci amatorszczyzną. Ja bym się nie odważył.
  • Odpowiedz
@karczochh: możesz nie wierzyć, pare lat temu pokazywałam jego dzieło. Florian sam sie już skompromitował w internecie wyzywając klientów na Spotted Lublin. Nie polecę go nikomu
  • Odpowiedz