Wpis z mikrobloga

@Rihter: Żeby każda firma miała tylko takie problemy jak zmiana daty na starej stronie która służy do pobrania portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od pewnego czasu mają nową stronę, która jest od aktualizowania informacji i działalności (https://lisk.support/) więc każdy szanujący sie inwestor zrobi dobry research. O ile wiem po 20 lutym strona sie zupełnie zmieni, i wtedy dopiero wejdzie marketing z prawdziwego zdarzenia.
Mały smaczek
@Rihter: dobra a teraz powiedz co ty z tego masz, że prawie codziennie wyrzucasz tego typu wpisy? Czekam aż zaczniesz naganiać na shity w które ty zainwestowałeś, zapomniałem że już to robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwikku Mam dobrą zabawę. Wystarczy przeczytać wpis kolegi @lisek77 żeby zrozumieć że ludzie wzięli ślub z ta kryptowaluta a to jest najgorsze co mogli zrobić. Panie Lisku przecież odnośnik do oficjalnej strony znajduje się na ich twitterze i githubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu coś znalazłem tak? A nie pamiętasz jak wrzucałem screeny z roadmap na rok 2017? Przecież im nie udało się jeszcze dotrzymać żadnego terminu.
@cwikku nigdy nikomu nie pisałem bezpośrednio ze ma coś kupić bo mam świadomość że za chwilę kończy się zabawa. A porównywanie marketingu obu projektów to inna rzecz. Zresztą sam sprawdź reddit projektu vechain i zobacz jak to powinno wyglądać.
@Rihter: nie chcę się z Tobą przegadywać bo w sumie nic do Ciebie nie mam ale czasami nie trzeba bezpośrednio namawiać do kupowania żeby uzyskać podobny efekt, to tak jakbym stał przed salonem Opla i mówił żeby zapoznali się z ofertą VW, na pewno nie mieli by nic przeciwko...
@LiskPoland_pl dzięki że kolega sprostował szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie to pisali na chacie i reddicie ale najwidoczniej team lisk ma to w dupie żeby poprawić informacje na stronie.
@LiskPoland_pl: Faktycznie, dopiero przeczytałem o tym. Strona wygląda bardzo profesjonalnie i kanał lisk na twitter czasem publikuje jej newsy więc myślałem, że to oficjalna strona.
@Rihter: dzięki temu, że jest już ta strona, stworzona przez społeczność myślę, że nie ma sensu robić drugiej póki jeszcze nie było relaunch. Zwłaszcza, że informacje są codziennie lub kilka razy dziennie na twitter i innych mediach społecznościowych.
@Lisek77: No tak a wczoraj na reddicie czytałem posty kogoś kto chce zbudować aplikacje na na platformie lisk i szukał dokumentacji a ktoś go sprostował że na dzień dzisiejszy jest to nie możliwe. Niestety na oficjalnej stronie nie znalazł takiej informacji. Amatorka a wy tego jeszcze bronicie zamiast otwarcie zadawać pytania, w koncu zainwestowaliście tam swoje pieniądze.
@Lisek77: Za tą stroną lisk.support stoi kilku delegatów, którzy tylko tym się zajmują, więc i jest komu pisać artykuły czy dbać o szatę graficzną.

@cwikku:

Jak nie chcecie to dajcie go na czarnolisto i po sprawie. Też mi się nie podoba że codziennie nowy post od niego, na temat jaki ten lisk nie dobry, pożyjemy zobaczymy. Konstruktywna krytyka jest dobra, ale nachalna już nie.

@Rihter Wymagasz od Lisk Foundation, żeby
@LiskPoland_pl Widzę ze kolega jest świadomy tego co pisze. Jeżeli chodzi o krytykę w kierunku teamu lisk to tej krytyki nie widać bo na chacie ludzie się boją o tym otwarcie pisać a na reddicie minusują każda sensowną krytykę.
@Lisek77 Co do strony, jeszcze to wordpress potrafi czynic cuda.

@Rihter jak chcesz pisac krytyke to raczej nie na /r/Lisk a na /r/Cryptocurrency bo jak sam napisales r/Lisk jest sporo osób mocno wierzacych w projekt. Zobaczymy co bedzie 20 lutego, do tego czasu to tylko urywki całości.

Pozdrawiam,
Delegat Liskpoland.pl