Wpis z mikrobloga

  • 10
Taki #kitku do mnie się przybłąkał. Poczestowalem mięskiem i został. Nazwaliśmy z różowym wstępnie Janusz bo ma wąsik ale może wykopki zaproponują inne imię dla nowego lokatora. Dodam że mruczy jak traktor i pierwszy raz spotkałem kota który jest taki przyjazny chodzi przy nodze jak pies odprowadza do samochodu przed pracą, reaguje od razu jak się go zawoła itp.

#pokazkota
sowik29 - Taki #kitku do mnie się przybłąkał. Poczestowalem mięskiem i został. Nazwal...

źródło: comment_1fVCxiosc8iIZO3EIDxixLb673TRWGHE.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@anenya ja go zauważyłem jakoś w zeszłym tygodniu kolo środy ale podobno zaglądał wcześniej tylko był nie pewny jak mu dałem jedzenie to został i teraz jest cały czas. Zaginął ci podobny?
  • Odpowiedz
  • 1
@sowik29 ten kot na pewno nie był bezdomny, za dobrze wygląda. Koty mają tendencje do odwiedzania sąsiadów a jak zacząłeś go karmić to tym bardziej. Mój był na diecie więc głodny, znalazł sobie sąsiadkę która zaczęła go dokarmiać, zniknal z domu na prawie 3 tygodnie (aż zaczęłam ogłoszenia rozwieszać) sąsiadka zobaczyła plakat, zadzwoniła i wtedy wszystko wyszło na jaw. Także istnieje bardzo duża możliwość, że ten kot ma dom i właścicieli,
  • Odpowiedz
@sowik29 nasz koteł mimo, że ma super karmę w domu to chodzi kilka domów dalej do znajomej rodziny na dodatkowe posiłki. @anenya dobrze mówi, warto iść do weta, sprawdzenie chipa pewnie za darmo robią kotom-znajdom ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@mirabell3 niestety wiele kotów tak robi, do mnie też obce koty przychodziły ale je (z ciężkim sercem) odganialam bo wiedziałam że mają swój dom. Jeden się pakował do mieszkania przez okno i wyjadał mojemu kotu z miski :-)
  • Odpowiedz