Wpis z mikrobloga

@gupio: Ty no chciałbym żeby moja firma dawała mi obok wypłaty bony żywnościowe, jakieś 13 pensje kurła wypas. Barbórka wiadomo, wysoka emerytura, finansowanie wyjazdu guwniakom na kolonie. No powiedzcie mi które największe korpo tak działa?
  • Odpowiedz
@Krachu: zatrudnij sie w miejscu pracy gdzie dostaniesz posilki regeneracyjne albo bony... kopalnia, huta czy inne gowno - to wynika z rozporządzenia w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów :D
  • Odpowiedz
@Krachu: To idź na gruba, z 99% pewnością utraty życia i 100% pewnością utraty zdrowia, do roboty to dostaniesz. A jak Ci sie nie podoba to nie narzekaj, że Górnik ma dobrze, bo jak jego zasypie na dole to jego baba długimi dniami i godzinami nie wie czy on żyje czy nie i przeżywa w kilka dni coś co Ty w Twoim korpo przeżyjesz w całe swoje życie, a chop
  • Odpowiedz
@Muireann: Chce... bo jak sie słucha tej szpicatej gadki ludzi spoza śląska to się cisnienie podnosi. Nie wie jeden z drugim co to za robota a jadą "Bo czynaski majo #!$%@?"... jak im tak źle januszom to niech lecą na dół robić i dostaną też 13stki
  • Odpowiedz
@PaulPavello o rany, Twoje życie musi być ciężkie jeśli wszystko tak na poważnie bierzesz.
Sama jestem ze Śląska, ojciec górnik i pomagałam @Krachu pisać ten post. Wyluzuj, bo sytuacja w szpitalach aktualnie nie jest najlepsza :P
  • Odpowiedz
@Krachu: Miasto bez centralnego miejskiego placu (rynku), gdzie nie ma za bardzo gdzie spędzać wolnego czasu. Miasto, gdzie na basen lub do kina trzeba jechać do sąsiednich miejscowości. Miasto gdzie większość pubów i dyskotek pada po kilku latach funkcjonowania (nie licząc niektórych przypadków), gdzie nie ma pracy w innych "większych" branżach niż górnictwo. Największe miasto bez kolei pasażerskiej w Polsce, gdzie aby dostać się do Katowic nie mając auta, trzeba
  • Odpowiedz
@Krachu > Ty no chciałbym żeby moja firma dawała mi obok wypłaty bony żywnościowe, jakieś 13 pensje kurła wypas. Barbórka wiadomo, wysoka emerytura, finansowanie wyjazdu guwniakom na kolonie. No powiedzcie mi które największe korpo tak działa?

Wojsko polskie, dodatkowo dostaniesz mundurówkę, a jak będziesz mieszkać poza miejscowością w której jest jednostka zapłacą ci czynsz.
  • Odpowiedz