Wpis z mikrobloga

@Bellie: Luzik, potrzebuję konstruktywnej krytyki :) Chodzi o przerysowanie czy kompozycję?
Rzecz polega w tym że zdjęcia muszę robić 7mpx kompaktem sprzed ponad 10-ciu lat i trzeba się nieźle naskładać, żeby to jakoś możliwie wyglądało.
  • Odpowiedz
@Skitt11: ogólnie chaotyczna kompozycja - już pomijając aparat, bo dzisiaj to nawet iPhonem zrobisz ładne zdjęcie. Rozmiar deski jest większy niż dwóch pozostałych elementów - wprowadza chaos, klucz wiolinowy nie leży równo. Nie bardzo wiem co tym chcesz zareklamować - wydaje mi się, że takie grawery, ale niezbyt ciekawie to wygląda, ja bym wrzuciła jakieś białe tło, może z 5-linią, ta deska w tym kształcie mi się nie podoba - średnio
  • Odpowiedz
@Bellie: najsampierw - dziękuję za fatygę :)
Chodzi właśnie o to, że nie mam iPhone tylko leciwego kompakta z marketu.
Zareklamować chcę swój warsztat, SpokoStudio. Powolutku zaczynam się przygotowywać do zaistnienia przed publiką a te maleństwa to gadżety, które na początek mam zamiar sprzedawać.
Drewno po prawej faktycznie średnio pasuje do kompozycji - gwoli ścisłości to niespełna milimetrowej grubości płatek egzotycznego drewna, który nasączony olejami eterycznymi i polerowany pszczelim woskiem będzie
Skitt11 - @Bellie: najsampierw - dziękuję za fatygę :)
Chodzi właśnie o to, że nie m...

źródło: comment_MNsfI5XAccy00HklQmbnBUeHcEONZg5Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz