Wpis z mikrobloga

a wy nadał łudzicie się, że jakiś rebranding lub coś nowego będzie xd? ten temat się ciągnie, a lisek sie tak w lutym #!$%@? z rowerka, że hej
@blink spójrz na roadmap z listopada, później na github a później jeszcze raz na roadmap. Nie ma szans ze platforma będzie działać 20 lutego.
@Rihter: I cały czas będziesz wypominał poprzedni road map ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikogo nie namawiam do inwestycji w lisk, ale sytuacja jeśli chodzi o rozwój lisk zmieniła się o 180 stopni w porównaniu do zeszłego roku. http://cryptomiso.com/ - lisk top3 na github ostatnio
Cały czas chcę myśleć obiektywnie i poznać od kogoś jakiś news dotyczący niedotrzymania terminów w tym roku, ale nikt nie może nic więcej
@Lisek77 Będę wspominał również te z zeszłego roku. Również będę wspominał projekt crypti. Nikt już poważnie nie traktuje tego projektu a to że jest tam ponad 30 osób to świadczy o tym ze nikt nie potrafi zarządzać porządnie projektem skoro ciągle są obsuwy. Z technicznego punktu widzenia ten projekt leży a o marketingu juz nawet nie ma co wspominać.
@Rihter: No cóż, z takimi argumentami nie ma jak dyskutować (zapomniałeś dodać, że Kordek to niemiec a im też nie wyszło w 1945) ja patrze na zmiany jakie widzę codziennie od dłuższego czasu, i na nich się opieram biorąc poprawke na to co było kiedyś a nie tylko na historie . Chyba trochę koloryzujesz, z tym, że nikt w Lisk nie wierzy. Jak pisałem wyżej - masz coś co na temat
@Lisek77 A to są złe argumenty? Znasz projekt crypti? Lisk skopiował nawet stronę z tego martwego projektu. A jeżeli chodzi o roadmap to nawet nie ma o czym dyskutować. Z niczym się nie wyrobili.
@Rihter: Dlatego będzie nowa strona. Działań marketingowych nie ma a i tak jest większy rozgłos niż w nie jednym shitcoinie. Marketing ruszy po rebrandzie.