Wpis z mikrobloga

Ej mirki, znalazłam dzisiaj taki wpis i trochę zonk hardo:
„Drodzy moi i nie tylko moi znajomi, mam do Was ogromna prośbę. Niedawno zdarzyła nam się zaskakująca i conajmniej dziwna sytuacja. Niemniej jednak jesteśmy zdeterminowani i nie pozostawimy tej sprawy samej sobie. Wiem, ze siła internetu jest często większa niż naszych władz porządkowych, dlatego postanowiliśmy poprosić was o pomoc. W zeszłym tygodniu, podczas naszej kilkudniowej nieobecności w domu, jakiś dowcipniś (delikatnie mówiąc) zabawił się w złodzieja naszych śmieci, które naszykowaliśmy dla Veolia. Gdyby na złodziejstwie się skończyło, nie alarmowalibyśmy całego świata Otóż pan/pani, którego widzicie na zdjęciu/ filmie ukradł nasze śmieci po to aby wysypać je w lesie niedaleko naszego domu. Jak można się domyślić niedługo później informacja trafiła niezwłocznie do Echa Dnia, w celu ujawnienia jacy to z nas „wandale, nie szanujący przyrody”. Najbardziej jednak zaskakuje nas fakt, ze ten „żartowniś” zadał sobie tyle trudu, żeby się zamaskować, przed naszym monitoringiem. To i fakt, ze wiedział o naszej kilku dniowej nieobecności w domu dowodzi, że to raczej celowe działanie. Jeśli ktokolwiek miał „przyjemność” widzieć taki samochód w swojej okolicy, będziemy bardziej niż wdzięczni za pomoc. Bordowa/czerwona Honda Civic na brytyjskiej rejestracji z kierownicą po prawej stronie. Jeśli możecie udostępniajcie!”

Najdziwniejsze jest w tym ze na filmiku i zdjęciach jest ewidentne koleś przebrany za babę na szpilkach #kielce #csiwykop #creepy
chrystusie - Ej mirki, znalazłam dzisiaj taki wpis i trochę zonk hardo: 
„Drodzy moi ...

źródło: comment_3M23XOLoPMyo2R2Or7rCxi9UIAmiFRqh.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • 885
@Kremufczyn: podobno sprawa jest już zgłoszona na policję ale oczywiście nie mogą namierzyć po tablicach bo to angielskie XD
@sp0q: koleś przebrany za babę kradnie śmieci pod nieobecność lokatorów XD
  • Odpowiedz
@chrystusie: A ja Ci mówię, że warto zrobić z tego znalezisko. Chociażby z tego powodu, że ukradł śmieci i podrzucił w lesie a kto inny oberwał za nie swoje zachowanie.
  • Odpowiedz
nazwisko, które pozostało na jednym z pudeł z paczkomatu

@chrystusie: I właśnie dlatego moja wrodzona podejrzliwość każe mi usuwać wszelkie dane osobowe z moich śmieci. Zawsze utylizuję adres i nazwisko z wszelkich kopert i przesyłek, żeby nie było jakiś #!$%@? akcji, bo nigdy nie wiesz, co się odwali.
  • Odpowiedz